ČARODĚJNICKÝ DÁRKOVÝ BALÍČEK

Čarodějnický dárkový balíček je skvělým dárkem pro milovníky kouzelnického světa. Darujte svým známým, milovaným nebo svým dětem nezapomenutelné magické dobrodružství, na které budou vzpomínat ještě dlouhá léta. Obdarovaný se ve chvíli obdržení balíčku oficiálně stává studentem čarodějnické školy magie a kouzel. Rozhodne se složit svou závěrečnou zkoušku, aby mohl používat magii i mimo půdu školy? Nebo prozkoumá kabinet ředitele kouzelnické školy, ve kterém zkoumá artefakty záhadné a tajemné magie? Výběr je čistě na obdarovaném!

.

Balíček obsahuje:

– dárkový voucher na libovolnou únikovou hru Questerland

– tematický dáreček

– tematický zvací dopis do čarodějnické školy

– dárková krabička

– pokud si přejete, můžete napsat jméno do poznámky, komu je dopis určený

 (i přesto, že dárkové balíčky jsou tematicky laděné, vouchery vás opravňují k výběru libovolné únikové hry)

.

Cena jednoho balíčku je 2090 Kč.

Cena zaslání voucheru nebo dárkové sady poštou je 99 Kč.

Objednat Čarodějnický dárkový balíček

Tímto udělují svůj souhlas, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala mé osobní údaje. Veškeré údaje získané od zákazníků budou využity výhradně pro vnitřní potřeby společnosti a nebudou poskytnuty třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá www.questerland.cz s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon.

Abyste si užili bezpečnou a férovou hru, vezměte prosím na vědomí následující pravidla: Do hry vstupujete na vlastní odpovědnost. Hra se nedoporučuje dětem mladším 7 let. Děti do 13 let se hry mohou zúčastnit jen pod dohledem dospělé osoby.Laskavě Vás žádáme, abyste se ke hře dostavili včas. V případě, že se opozdíte o více jak 15 minut, začne odpočítávání konce hry. Osoby pod vlivem drog nebo alkoholu se hry nemohou zúčastnit. Osoby, které by dle úsudku operátorů mohly poškodit hru nebo být nebezpečné sobě nebo svým spoluhráčům, budou vyloučeny ze hry. NEVSTUPUJTE do herních prostor s žádnými nebezpečnými předměty, jako jsou nože, střelné zbraně a zápalné předměty nebo jakékoliv jiné předměty, které by Vás nebo Vaše spoluhráče mohly ohrožovat na zdraví. Pořizování jakýchkoliv audiovizuálních záznamů je v průběhu hry zakázáno. Naši operátoři vám rádi udělají fotky po hře. Kouření je zakázáno v celých prostorách Questerlandu. Podmínkou ke vstupu do hry je respektování bezpečnostních standardů a pravidel hry každým z hráčů. Osoby, které tato pravidla respektovat nebudou, musí opustit prostory Questerlandu

Celková cena:

 2090

DARUJTE ÚNIKOVÉ HRY!

DARUJTE ZÁŽITKY!

Nejčastěji kladené dotazy ohledně voucherů

Možný věk hráčů?

Naše únikové hry jsou vhodné pro jakýkoliv věk. Mnohdy hry se zúčastní celá rodina počínaje dětmi a končíc babičkami. U dětí do 13 let je nutný doprovod dospělé osoby, buď se rozhodnete asistovat dětem sami, nebo máme možnost hry s koučem, který provede dětí celou hrou a podpoří je když bude potřeba.

Objednal jsem voucher poštou, kdy mi dorazí?

Vouchery zasíláme nejbližší pracovní den poté, kdy obdržíme na účet platbu za dárkový voucher.

Jak můžu voucher uplatnit?

Stačí si zarezervovat libovolnou únikovou hru a při rezervaci uvést kód voucheru do kolonky “Vaucher ID”. Voucher je důležité nezapomenout doma a před hrou jej předložit našim operátorům, kteří jej následně uplatní.

Jaka je úroveň složitosti her?

Naše hry jsou určeny pro jakoukoli úroveň a věk.  Nepotřebujete  mít zvláštní mentální a fyzické schopnosti. Únikové hry jsou vyvinuté pro to aby jste s týmem hráčů  zvládli za 60 minut.  Ale neznamená to nutně že všechny to zvládnou.

Potřebujeme nějaké speciální oblečeni ke hře?

Ne, nepotřebujete. Avšak doporučujeme mít pohodlné oblečení.

Je to bezpečné?

Ano,  určitě. Všechny hry zastávají zásadu bezpečí hráčů. Celý průběh hry je neustále sledován a monitorován.  Také můžete kdykoli opustit místnost zmáčknutím havarijního tlačítka nouze.