Čím se únikové hry Questerland liší od ostatních únikovek?

Není únikovka jako únikovka

Únikové hry dnes naleznete téměř v každém větším městě a stejně jako v jiných případech i zde platí, že ne všechny jsou kvalitně zpracované a dokáží Vás tak skvěle zabavit. Pokud však chcete sáhnout na jistotu a vyzkoušet ty nejlepší únikové hry, vyrazte k nám do Questerlandu.

Dáváme si velmi záležet na přípravách

plán

Ano, mohli bychom jednoduše otevřít novou místnost, schovat do ní pár klíčů a říci Vám, že máte hodinu na to, abyste je všechny našli a dostali se ven. To by Vás ale nejspíše moc nebavilo, a ostatně ani nás.

Únikové hry Questerland jsou vyhlášené svou autentičností, realističností a zpracováním, což je výsledek opravdu dlouhodobých a důkladných příprav. Než pro vás otevřeme novou hru, připravujeme ji téměř rok. Důmyslným příběhem počínaje, plánováním interiéru, hádanek, šifer, dekoracemi na míru a speciálními efekty konče, v každé hře přinášíme něco nového a autentického.

Aby byly naše únikové hry na opravdu té nejvyšší možné úrovni, při jejich přípravách spolupracujeme s profesionálními filmovými umělci, zvukovými specialisty nebo například s psychology. V našich hrách se tak můžete setkat s těmi nejmodernějšími technologiemi, které v jiných hrách nenajdete, a které Vás zcela vtáhnou do děje.

V Questerlandu prožíváte jinou realitu

Escape room

V našich únikových hrách se stáváte součástí příběhu, který Vás zcela pohltí a odtrhne od reality všedního dne. Naše únikové hry jsou světem sám o sobě, s neopakovatelnou atmosférou a perfektním příběhem. U nás neřešíte hádanky, u nás prožíváte příběh, jehož hlavním protagonistou jste Vy!

Chcete zažít na vlastní kůži, co znamená úniková hra v pojetí Questerland? Vyberte si jednu z našich her, rezervujte si termín pomocí online formuláře a nechte se unést!