QUESTQUIZ TURNAJ!

Vyzkoušejte netradiční variantu hospodských kvízů a vyhrajte atraktivní ceny!

Dobrý den, jménem naší společnosti Questerland bych Vám rád představil náš nový koncept QuestQuiz turnajů! Už Vás nebaví sedět doma a koukat na Netflix, hrát ty samé hry či číst ty samé knížky furt dokola? Nabízíme Vám nevšední alternativu, jak si zpestřit týden a oživit den!

QuestQuiz turnaje se budou pořádat několikrát do měsíce, takže určitě sledujte naše facebookové stránky a instagram abyste o žádný nepřišli!
Každý QuestQuiz bude mít své ojedinělé téma a bude se vždy bojovat a různé atraktivní ceny!

QuestQuiz si můžete zahrát jak sami tak s partou přátel, stačí si jen vytvořit tým s maximálním počtem 6 hráčů. Náš kvíz je také speciální možnost jak se v této těžké době seznámit s novými lidmi a zažít jedinečné zážitky z pohodlí domova!

Nejnovější turnaj se koná 21.1. v 18:00, zaregistrujte se ještě dnes! Stačí vyplnit formulář který najdete níže, vyplnit jméno a počet hráčů a jste tam! Cena za osobu je 100Kč.

Hospodský kvíz, nebo Pub Quiz je oblíbená vědomostní hra, která se hrává po hospodách a barech v různých týmech. Jelikož současná situace nám neumožňuje tuto hru hrát se všemi jejími benefity, adaptovali jsme ji do online světa a představujeme vám QuestQuiz

Sestavte si svůj tým a hrajte třeba z vašeho obýváku či kanceláře. Stačí vám k tomu elektronické zařízení s kamerou, mikrofonem a přístup k internetu. Nemusíte být s vaším týmem ani ve stejné místnosti, veškerý kontakt za vás zařídíme my.

Každý kvíz bude mít ojedinělé téma a bude se skládat z otázek mnoha typů, od klasických ABC po psací či obrázkové. Bude rozdělen do několika kol, kdy každé kolo bude mít různá pravidla a specifikace. Hra bude trvat přibližně dvě hodiny a bude vám po celou dobu k dispozici náš moderátor.
Hraje se skrze konfereční hovor přes ZOOM a během každého kola vás rozdělíme do místností, kde se budete se svým týmem moci poradit a diskutovat odpovědi, poté se všichni vrátíme do hlavní místnosti a vyhodnotíme odpovědi.
Na konci hry sečteme všechny body a určíme vítěze.
Doporučujeme si ke hře připravit nějaké občerstvení a nápoje, abyste si mohli náš kvíz užít naplno!

Teď už je to jen na vás, domluvte se s kamarády, rodinou či kolegy z práce. Vytvořte si vlastní týmy a změřte svoje myšlení v našem QUEST QUIZU!

Questerland také nabízí:

Klasické únikové hry
Přenosné únikové boxy, které vám dovezem kam budete chtít.

Online strategickou týmovou hru Galaktická Nadvláda.
Online zimní strategickou hru Sněhový Hrad.
Online psychologickou hru Porota.
Online QuestQuiz pokud už máte svou skupinu lidí a chcete hrát jen sami.
Pořádání teambuildingů a dětských oslav.
Pořádání online teambuildingů.

Vyplňte formulář a zaregistrujte se tak do našeho turnaje 21.1.2021!