NOVÝ ESCAPE ZOOM FORMÁT TEAMOVÝCH HER

GALAKTICKÁ NADVLÁDA 

Představte si, že Vy a Vaši přátelé jste zástupci různých hvězdných ras z mezigalaktického senátu. Technologie se vyvinula do bodu, kdy můžete vytvářet paprsky s dostatečnou silou, aby zničily celou planetu.

Na druhé straně obrazovky jsou nepřátelští (nebo mírumilovní) vládci jiných hvězdných systémů. Může to být tým přátel nebo lidé, které vidíte poprvé. Co čekat? Mírovou spolupráci nebo zrádný útok? Velkorysé investice nebo zákeřné hospodářské sankce? Věřte nebo ne, vítězný status galaktické supervelmoce obdrží pouze jeden tým!

Ve hře je možné všechno: rozvíjet ekonomiku, zahajovat vyjednávání, blafovat, intrikovat nebo můžete začít tajně budovat hvězdu smrti a plánovat odplatu proti ostatním. Vzrušující kombinace klasického „Městečka Palermo“ a tahové strategie osloví jak ty, kteří si přišli jen zahrát, tak i ty, kteří rádi plánují lstivé strategie.

Tato hra funguje v online formátu.
K účasti budete potřebovat notebook, tablet nebo smartphone se sluchátky a mikrofonem.
Hraní bude snadnější a zajímavější, pokud si předem nainstalujete bezplatnou aplikaci Zoom a povolíte webovou kameru na svém zařízení.
Odkaz na konferenci v Zoomu Vám bude zaslán na e-mail ihned po potvrzení rezervace provozovatelem.

Minimální počet účastníků je 5 osob.
Zahrajte si sami jako velká skupina s přáteli nebo se připojte k již zaregistrované hře jako menší skupina nebo jednotlivec – bude to stejně zábavné!
Čím více účastníků ve vašem týmu, tím nižší jsou náklady na hru.

Pokud má váš tým méně než 30 účastníků, mohou se k Vaší hře připojit i další uživatelé.

Cena je za osobu

Délka - 120 min

Velikost týmu 5-30 hráčů

Vyhraje - 100%

Nejlepší čas - 120 min

Tímto udělují svůj souhlas, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala mé osobní údaje. Veškeré údaje získané od zákazníků budou využity výhradně pro vnitřní potřeby společnosti a nebudou poskytnuty třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá www.questerland.cz s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon.

Abyste si užili bezpečnou a férovou hru, vezměte prosím na vědomí následující pravidla: Do hry vstupujete na vlastní odpovědnost. Hra se nedoporučuje dětem mladším 7 let. Děti do 13 let se hry mohou zúčastnit jen pod dohledem dospělé osoby.Laskavě Vás žádáme, abyste se ke hře dostavili včas. V případě, že se opozdíte o více jak 15 minut, začne odpočítávání konce hry. Osoby pod vlivem drog nebo alkoholu se hry nemohou zúčastnit. Osoby, které by dle úsudku operátorů mohly poškodit hru nebo být nebezpečné sobě nebo svým spoluhráčům, budou vyloučeny ze hry. NEVSTUPUJTE do herních prostor s žádnými nebezpečnými předměty, jako jsou nože, střelné zbraně a zápalné předměty nebo jakékoliv jiné předměty, které by Vás nebo Vaše spoluhráče mohly ohrožovat na zdraví. Pořizování jakýchkoliv audiovizuálních záznamů je v průběhu hry zakázáno. Naši operátoři vám rádi udělají fotky po hře. Kouření je zakázáno v celých prostorách Questerlandu. Podmínkou ke vstupu do hry je respektování bezpečnostních standardů a pravidel hry každým z hráčů. Osoby, které tato pravidla respektovat nebudou, musí opustit prostory Questerlandu

Nabízíme jedinečnou omezenou slevu 60% pro první zákazníky