VĚDOMOSTNÍ KVÍZ z pohodlí vašeho domova

Hospodský kvíz, nebo Pub Qiuz je oblíbená vědomostní hra, která se hrává po hospodách a barech v různých týmech. Jelikož současná situace nám neumožňuje tuto hru hrát se všemi jejími benefity, adaptovali jsme ji do online světa a představujeme vám QUEST QUIZ

Nemusíte nikam chodit

 

Sestavte si svůj tým a hrajte třeba z vašeho obýváku. Nemusíte být s vaším týmem ani ve stejné místnosti, veškerý kontakt za vás zařídíme my. Teď už jenom stačí někoho vyzvat jiné týmy na souboj, nejchytřejší vyhrává.

Všechny důležité informace

Tento kvíz je něco, čemu mi říkáme základní verze. Najdete v něm 7 kol s různými druhy logických i vědomostních otázek ze všech možných i nemožných sfér. Nestačí vám jen mít všeobecný přehled, je důležité mít i logické myšlení a hlavně SELSKÝ ROZUM. Setkáte se zde například s otázkami ze světa vědy, filmů, hudby nebo zeměpisu.

QUEST QUIZ se dá hrát v neomezeném množství hráčů. Týmy mohou být i po jednom, záleží na vaší preferenci. Ze zkušenosti jsme zjistili, že nejlepší týmy jsou po 3-4 lidech, ale jak už jsme uvedli výše, je to zcela na vás. Celý kvíz vám zabere asi 2 hodiny času plného zábavy. Celou dobu vás bude doprovázet náš moderátor a postará se o to, abyste se ani na chviličku nenudili.

 

Připravte se!

Teď už je to jen na vás, domluvte se s kamarády, rodinou či kolegy z práce. Vytvořte si vlastní týmy, připravte si pivka, vína, něco slaného na zobání, nebo cokoliv jiného, co máte rádi a změřte svoje myšlení v našem QUEST QUIZU!

Objednávejte v našem rezervačním systému, nebo nás kontaktujte přes telefon.

Tímto udělují svůj souhlas, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala mé osobní údaje. Veškeré údaje získané od zákazníků budou využity výhradně pro vnitřní potřeby společnosti a nebudou poskytnuty třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá www.questerland.cz s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon.

Abyste si užili bezpečnou a férovou hru, vezměte prosím na vědomí následující pravidla: Do hry vstupujete na vlastní odpovědnost. Hra se nedoporučuje dětem mladším 7 let. Děti do 13 let se hry mohou zúčastnit jen pod dohledem dospělé osoby.Laskavě Vás žádáme, abyste se ke hře dostavili včas. V případě, že se opozdíte o více jak 15 minut, začne odpočítávání konce hry. Osoby pod vlivem drog nebo alkoholu se hry nemohou zúčastnit. Osoby, které by dle úsudku operátorů mohly poškodit hru nebo být nebezpečné sobě nebo svým spoluhráčům, budou vyloučeny ze hry. NEVSTUPUJTE do herních prostor s žádnými nebezpečnými předměty, jako jsou nože, střelné zbraně a zápalné předměty nebo jakékoliv jiné předměty, které by Vás nebo Vaše spoluhráče mohly ohrožovat na zdraví. Pořizování jakýchkoliv audiovizuálních záznamů je v průběhu hry zakázáno. Naši operátoři vám rádi udělají fotky po hře. Kouření je zakázáno v celých prostorách Questerlandu. Podmínkou ke vstupu do hry je respektování bezpečnostních standardů a pravidel hry každým z hráčů. Osoby, které tato pravidla respektovat nebudou, musí opustit prostory Questerlandu

Nabízíme jedinečnou omezenou slevu 60% pro první zákazníky