VĚDOMOSTNÍ KVÍZ z pohodlí vašeho domova

Hospodský kvíz, nebo Pub Qiuz je oblíbená vědomostní hra, která se hrává po hospodách a barech v různých týmech. Jelikož současná situace nám neumožňuje tuto hru hrát se všemi jejími benefity, adaptovali jsme ji do online světa a představujeme vám QUEST QUIZ

Nemusíte nikam chodit

 

Sestavte si svůj tým a hrajte třeba z vašeho obýváku. Nemusíte být s vaším týmem ani ve stejné místnosti, veškerý kontakt za vás zařídíme my. Teď už jenom stačí někoho vyzvat jiné týmy na souboj, nejchytřejší vyhrává.

Všechny důležité informace

Tento kvíz je něco, čemu mi říkáme základní verze. Najdete v něm 7 kol s různými druhy logických i vědomostních otázek ze všech možných i nemožných sfér. Nestačí vám jen mít všeobecný přehled, je důležité mít i logické myšlení a hlavně SELSKÝ ROZUM. Setkáte se zde například s otázkami ze světa vědy, filmů, hudby nebo zeměpisu.

QUEST QUIZ se dá hrát v neomezeném množství hráčů. Týmy mohou být i po jednom, záleží na vaší preferenci. Ze zkušenosti jsme zjistili, že nejlepší týmy jsou po 3-4 lidech, ale jak už jsme uvedli výše, je to zcela na vás. Celý kvíz vám zabere asi 2 hodiny času plného zábavy. Celou dobu vás bude doprovázet náš moderátor a postará se o to, abyste se ani na chviličku nenudili.

 

Připravte se!

Teď už je to jen na vás, domluvte se s kamarády, rodinou či kolegy z práce. Vytvořte si vlastní týmy, připravte si pivka, vína, něco slaného na zobání, nebo cokoliv jiného, co máte rádi a změřte svoje myšlení v našem QUEST QUIZU!

Objednávejte v našem rezervačním systému, nebo nás kontaktujte přes telefon.