NOVÝ ESCAPE ZOOM FORMÁT TEAMOVÝCH HER

POROTA

Mladý hokejista Jaroslav Šedivý je obviněn z vraždy podnikatele Daniela Krejčíře. Prokurátor předložil dostatek důkazů, aby požadoval doživotní trest, ale obhajoba trvá na tom, že o smrt Krejčíře mělo zájem více lidí.
Mohli vyšetřovatelé zfalšovat důkazy? Je viníkem jeden ze svědků? Kdo měl všechno měl důvod Krejčíře zabít? Mohla Krejčířova smrt být pouze nešťastná náhoda?
Staňte se součástí soudní poroty, prozkoumejte důkazy, poslechněte si výpovědi svědků, debatuje s vašimi kolegy a společnými silami vyneste rozsudek.
Osud obžalovaného je ve vašich rukou! Máte na to odvahu?

Porota je virtuální psychologická role-play hra.
Děj je založen na skutečném trestním řízení – změnili jsme ale osobní údaje a některé reálie případu, aby vyhovovaly naší hře.
Po vynesení rozsudku se dozvíte, jak případ u soudu dopadl ve skutečnosti.

K účasti budete potřebovat kousek papíru, pero a elektronické zařízení s nepřetržitým přístupem k internetu. Hraje se skrze konferenční hovor přes ZOOM. Pro ulehčení bude jednodušší když si aplikaci nainstalujete předem a pro větší zábavu doporučujeme během hry povolit na svém zařízení kameru.
Odkaz na konferenční hovor v Zoomu vám bude zaslán na e-mail hodinu před začátkem hry.

Porota je určena hráčům starším 15 let.

Cena je za osobu

Délka - 120 min

Velikost týmu 4-12 hráčů

Vyhraje - 100%

Nejlepší čas - 120 min

Tímto udělují svůj souhlas, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala mé osobní údaje. Veškeré údaje získané od zákazníků budou využity výhradně pro vnitřní potřeby společnosti a nebudou poskytnuty třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá www.questerland.cz s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon.

Abyste si užili bezpečnou a férovou hru, vezměte prosím na vědomí následující pravidla: Do hry vstupujete na vlastní odpovědnost. Hra se nedoporučuje dětem mladším 7 let. Děti do 13 let se hry mohou zúčastnit jen pod dohledem dospělé osoby.Laskavě Vás žádáme, abyste se ke hře dostavili včas. V případě, že se opozdíte o více jak 15 minut, začne odpočítávání konce hry. Osoby pod vlivem drog nebo alkoholu se hry nemohou zúčastnit. Osoby, které by dle úsudku operátorů mohly poškodit hru nebo být nebezpečné sobě nebo svým spoluhráčům, budou vyloučeny ze hry. NEVSTUPUJTE do herních prostor s žádnými nebezpečnými předměty, jako jsou nože, střelné zbraně a zápalné předměty nebo jakékoliv jiné předměty, které by Vás nebo Vaše spoluhráče mohly ohrožovat na zdraví. Pořizování jakýchkoliv audiovizuálních záznamů je v průběhu hry zakázáno. Naši operátoři vám rádi udělají fotky po hře. Kouření je zakázáno v celých prostorách Questerlandu. Podmínkou ke vstupu do hry je respektování bezpečnostních standardů a pravidel hry každým z hráčů. Osoby, které tato pravidla respektovat nebudou, musí opustit prostory Questerlandu

Nabízíme jedinečnou omezenou slevu 60% pro první zákazníky