Kolik bankovek se Vám vejde do kabelky – vyzkoušejte v Questrelandu!

Pamatujete, jak jste si jako malí hrávali na lupiče a policajty? A co vás lákalo více? Dopadávat zločince, nebo jedním být a žít život plný adrenalinu. Co takhle se vrátit do dětských let a zkusit si jaké by to bylo stát se profesionálním lupičem. Navštivte Questerland, kde jsme pro vás připravili speciální únikovou hru VA-BANK, ve které se stanete opravdovým bankovním lupičem a vašim úkolem bude vyloupit trezor ukrývající cihly zlata, drahé kameny, vzácné mince, plné schránky bankovek a spoustu dalších cenností o kterých se vám ani nesnilo.

Únikovka VA-BANK

Na pražských Vinohradech se v utajeném sklepě již 120 let skrývá trezor, ve kterém se nachází nespočet cenností. Za tuto dobu se ho pokusili vykrást již 17x, ale zatím nikdo neuspěl. Majitelé postupem času trezor více a více zabezpečovali a tím ho proměnili na nedobytnou pevnost, plnou elektrických zámku, poplašných zařízení a spoustu dalších zabezpečení, které nebude lehké obejít. To ale ještě netušili, že budou muset čelit vám!

Vašim cílem tedy bude vloupat se do skrytého trezoru, vypnout alarm a najít všechny kódy a klíče potřebné k odemčení trezoru. Čeká na vás zcela autentické prostředí bankovního trezoru s originálními a logickými hádankami, hlavolamy a audiovizuálními efekty, které vás zcela vtáhnou do děje. Zaujalo vás to? Tak na nic nečekejte, svolejte skupinu o 2-5 lidech, oblékněte se do černého, dejte si masku přes obličej a hurá na to. V sázce je vše. Stihnete se za 60 minut stát milionářem, nebo přijdete o všechno?

Navštivte Questerland

Neváhejte a rezervujte si termín online na Questerland.cz. Díky nejnovějším technologiím dostupných na trhu, interaktivním hádankám a dalším unikátním zařízením si budete připadat jako v akčním filmu. Ale pozor! Nebude to jednoduché, policie je vám na stopě!