Nové technologie a jejich propojení s únikovými hrami

I únikové hry zažili pokrok

Ačkoliv jsou únikové hry stále poměrně novým odvětvím zábavního průmyslu, dynamicky se rozvíjejí a stále nové a nové inovace, které hráčům jejich tvůrci přinášejí, posunují zážitek ze hry na zcela novou úroveň. Zkušení hráči se tak již nespokojí s hádankami psanými na lístečku nebo papírovými kulisami nevalné úrovně. Opravdu dobrá úniková hra by měla hráčům nabízet vpravdě filmové prostředí, které by jim dalo zapomenout na to, že hrají hru. Stále ve větší míře se tvůrci snaží do hry integrovat moderní technologie, neboť i ony dávají možnost příběh obohatit a učinit jej zajímavějším.

Prožít, nikoliv zahrát

Zajímavý příběh, dokonale zpracované prostředí, maximální míra interaktivity a skvělá atmosféra – to jsou nezbytné atributy každé opravdu kvalitní únikové hry, které umožní hráčům spíše prožít než si zahrát. Právě takové jsou i naše únikové hry, ve kterých je zahrnuto mnoho o tzv. SMART prvků. Nešetříme s novými interaktivními systémy, nejrůznějšími gadgety apod. V tomto smyslu se celé herní prostředí stává SMART prostorem, v němž je úkolem a cílem každého prvku zintenzivnit zážitek ze hry.

Nové trendy

Každý provozovatel únikových her, který chce, aby se k němu hráči rádi vraceli, musí své hry inovovat a vylepšovat. Právě proto věnujeme novým trendům takovou pozornost a co nejdříve je hráčům nabídnout v některé z našich her. Právě proto pracujeme na zahrnutí takových prvků jako jsou VR helmy, 3D tiskárny či speciální simulátory. Naším cílem je bavit hráče v každém okamžiku. Nové technologie nám v tom velmi pomáhají, a právě proto jsou naše hry tak zajímavé, atmosférické a zábavné. Chytré technologie hrají stále větší roli prakticky v každém oblasti našich životů, zábava není výjimkou a naše únikové hry jsou v tomto ohledu na špici vývoje!