NEJVĚTŠÍ CENTRUM ÚNIKOVÝCH HER V PRAZE

CERTIFIKÁT VÝJIMEČNOSTI V KATEGORII

ZÁBAVA A HRY V ČR PRO ROK 2017

CO TO VLASTNĚ JE ÚNIKOVÁ HRA?

ÚNIKOVÉ HRY ( též známe jako Únikovky, Escape game, Escape RoomsExit Games)

Zkuste si představit počítačovou hru, ve které máte za úkol se během 60 minut dostat ven za použití toho, co máte zrovna po ruce a také pomocí řešení různých úkolů, hlavolamů a šifer. Jenže se to odehrává v reálném životě – TADY A TEĎ. Pokud to nezvládnete, dveře se stejně nakonec otevřou, ale už se nebudete cítit jako vítěz. Hry se můžete zúčastnit ve 2 až 6 lidech.

ÚNIKOVÉ HRY – RODINNÁ ZÁBAVA.

Úniková hra je i rodinnou zábavou. Je to nový druh zábavy, který se zamilujete jak Vy, tak Vaše dětí a dokonce Vaše rodiče. Jiný způsob jak zajímavě spolu strávit čas prostě neexistuje. Zároveň je to výborný způsob jak strávit čas ve vzájemné spolupráci s přáteli, kolegy a příbuznými.

Abyste unikli z pokoje, budete muset:

  • Hledat nápovědy a skrýše
  • Otevírat trezory
  • Luštit šifry
  • Vyřešit hlavolamy a hádanky

KAŽDÁ ÚNIKOVÁ HRA V QUESTERLAND JE NOVÝM SVĚTEM

Dekorace a speciální efekty jsou jako ve filmu. A Vy a Váš tým jste tady skutečné herci! Je to absolutně nové dobrodružství, které jste nikdy nezažili. Zažijte to a nebudete litovat. Každá hra v Questerland není jen pouhou komnatou s hlavolamy a úkoly, je to ponoření do realistického prostředí alternativního světa vytvořeného dle unikátního příběhu. I když jste už navštívili nějaké únikové hry a nebyli jste spokojeni, nejspíš se jednalo o nepovedenou realizaci dobrého nápadu. Zkuste naší hru – je to něco úžasného. Každou novou únikovou hru tvoříme až 1 rok. Rozpočet věnovaný tvorbě her děsí dokonce i nás samotné. Questerland je průkopníkem průmyslu únikových her!

NAŠE SPECIFICKÉ RYSY

JAKÉ JSOU NAŠE ÚNIKOVÉ HRY?

QUESTERLAND

Název QUESTERLAND pochází od slova QUEST nebo dobrodružná hra – jsou jedním ze základních žánrů počítačových her, ve které musíte prožít skrytý příběh. Hlavními prvky takových her bylo zkoumáni tematického světa a řešení nestandardních hlavolamů, hádanek a úkolů.

INTERAKTIVNÍ ZÁBAVA

Snažíme se o vytvoření nejen obyčejné únikové hry, ale skutečné interaktivní zábavy.
QUESTERLAND je největším centrem únikových her v Praze, vybaveny vysoce-technologickým SMART zařízením. Vytvořili jsme různorodé únikové hry na zcela odlišná témata pro každý věk na ploše 600 m2

ZAŽIJTE FILMOVÝ PŘÍBĚH V REALITĚ

Pro nás je úniková hra existujicí v realném světě dobrodružný příběh – filmem ve skutečnosti. Ale s prvky hlavolamů, hádanek, rébusů a šífer. Naším hlavním specifikem – vytvořít realistické prostředí. Rozpočty našich únikových her rostou s každou novou hrou. Pro to, abychom vytvořili dech beroucí atmosféru a dekorace jako ve filmu, jsme připraveni vynaložit jakoukoliv částku.

SMART TECHNOLOGIE

Naším druhým specifikem – MODERNÍ TECHNOLOGIE. Libujeme si v nových sofistikovaných systémech, gadgetech a různých vychytávkách. Únikové hry vidíme jako automatizované chytré místnosti, které si s Vámi hrají. Vyvíjíme nové unikátní technologie s použitím takových druhů zařízení, jako např. VR helmy, simulátory a 3D tiskárny. Každá nová hra je krokem k rozvoji odvětví. Neopakujeme se. Rozvíjíme se.

NAŠE MISE

VÍCE NEŽ JEN HRA

Zbožňujeme únikové hry. Sámi jsme navštívili více než 160 únikovek po celém světě. Bohužel však kvalita většiny z nich není nejlepší. Tento směr zábavního průmyslu se teprve rozvíji. Většína tvůrců her jsou amatéři, kteří vytvářejí úníkové místnosti z klíčů, zámečků a hádanek na papírku.

Chceme zásadním způsobem změnit samotné chápání ÚNIKOVÝCH HER. Každá naše úniková hra je zvláštním světem, který vyžaduje detailní zpracování. Váším úkolem není veřešít hadanku . Musíte HRÁT, nebo dokonce PROŽÍT tuto hru a zapomenout na realitu a zcela se ponořit do hry.

Máme spousta plánu a projektů na rozsáhlé únikové hry. Ale pro jejích uskutečnění je potřeba nasbírat velké portfolio a profesionální kolektiv. Plánujeme tvorbu tzv. PERFORMANCE – únikových her s herci uvnitř hry. Ve vývoji se nachází hra, podobná „Fort Boyard“.

CENA ZA HRU

CENA PRO CELÝ TÝM

2 HRÁČE

1000 – 1500 Kč

3 - 6 HRÁČŮ

1100 – 1790 Kč

Pro výběr a objednávku únikové hry zmáčknete "Objednat únikovou hru"

ČASTÉ DOTAZY

Odpovědi na časté dotazy...

Možný věk hráčů?

Naše únikové hry jsou vhodné pro jakýkoliv věk. Mnohdy hry se zúčastní celá rodina počínaje dětmi a končíc babičkami. U dětí do 13 let je nutný doprovod dospělé osoby, bud se rozhodnete asistovat dětem sami, nebo máme možnost hry s koučem, který provede dětí celou hrou a podpoří je když bude potřeba.

Kdo se muže zahrát únikovou hru?

Můžete se zahrát s celou rodinou, kolegy, přátelí. Výborně se hodí pro teambuiding.

Proč vlastně bych měl zkusit únikovou hru?

Zkuste nový zážitek, něco odlišného od klasického druhů zábavy co obvykle se dá dělat v týmu. Budete moci otestovat Váši schopnosti koncentrovat se, řešit hlavolamy a úkoly, prozkoumávat.  Ale hlavně,  budete se bavit u toho, je to legrace, je to prostě FUN.

Existuji hry nebo filmy podobné únikovým hrám?

Existuje celá řada počítačových her jejichž cílem najít schované  předměty nebo vyřešit hádanky. Kupříkladu známá hra  “Silent Hill”. Take jako příklad můžeme uvést TV pořád “The Crystal Maze”, “FORT Boyard”, film “Cube” a  “Saw”.

Jaka je úroveň složitosti her?

Naše hry jsou určeny pro jakoukoli úroveň a věk.  Nepotřebujete  mít zvláštní mentální a fyzické schopnosti. Únikové hry jsou vyvinuté pro to aby jste s týmem hráčů  zvládli za 60 minut.  Ale neznamená to nutně že všechny to zvládnou. 

Potřebujeme nějaké speciální oblečení ke hře?

Ne, nepotřebujete. Avšak doporučujeme mít pohodlné oblečení.

Je to bezpečné?

Ano,  určitě. Všechny hry zastávají zásadu bezpečí hráčů. Celý průběh hry je neustále sledován a monitorován.  Také můžete kdykoli opustit místnost zmáčknutím havarijního tlačítka nouze.

HODNOCENÍ NA TRIPADVISORU

The #3 rated Fun and Games attraction from 251 in Prague