DOPŘEJME ŠKOLNÍM TŘÍDÁM SE SPOLU ZASE BAVIT!

Vaši žáci už jsou znudění online výukou? Všechny školní akce se kvůli situaci museli zrušit a týmový duch i motivace k učení se vypařila?

Nabízíme jedinečnou možnost pro 2. stupně základních škol a pro střední školy, jak utužit třídní kolektiv i v této nelehké době. Žáci i studenti už jsou unavení z online výuky, my nabízíme možnost, jak online výuku udělat zábavnější a ukázat, že ZOOM nemusí být jenom velká otrava. Všechny hry podporují rozvoj logického myšlení a komunikace, děti se učí novým věcem, aniž by to tušily.

               Hry navíc můžou probíhat v angličtině i češtině, proto je můžete zapojit i v rámci anglického jazyka.

Naše 4 online hry, které nejen, že umožní dětem se na chvíli odreagovat, ale navíc si zde vyzkouší i svoje komunikační dovednosti, schopnost fungovat jako tým a vymýšlet vhodnou strategii.

Online hry budou žáky i studenty zaručeně bavit a konečně nepůjde jenom o učení.
Dopřejte jim aktivitu, kde se můžou zapojit všichni a aspoň na chvíli se cítit zase součástí třídy, i přesto, že spolu nesedí v jedné místnosti.
Víme, jak na to! Navíc vás celou hrou bude provázet moderátor, který hlídá dynamiku týmu!

Pokud se nemůžete rozhodnout či nevíte, co od našich online her čekat, nabízíme 50% slevu pro učitelský sbor na libovolnou hru z naší nabídky.

Rezervovat si ji můžete na našem webu www.questerland.cz, stačí do poznámky uvést, z jaké školy se k nám chystáte.

Nabízíme bezkonkurenční cenu pro online hry: 200,- Kč/žák.

Hry se dají různě kombinovat, je jen na vás, co si vyberete.

Nebojte se nás kontaktovat s dotazem a po vyplnění krátkého formuláře níže, připravíme nezávaznou nabídku na míru vašim potřebám!