ONLINE ALTERNATIVA KLASICKÝCH TEAMBUILDINGŮ!

Online hry nabízejí jedinečnou možnost, jak zachovat týmového ducha mezi pracovníky v jakékoliv situaci.

Určitě se všichni shodneme na tom, že firemní kultura, a především vztahy na pracovišti jsou pro každou firmu či podnik stěžejní.
Proto nabízíme jedinečnou možnost skrz naše online hry, jak stmelovat lidi, ať už se nacházejí kdekoliv i třeba v jiné zemi.
Nezáleží na tom, zda jste mezinárodní firma, která chce propojit své zaměstnance z více zemí, anebo se teď nacházíte v situaci, kdy se zaměstnanci nemohou vídat vůbec.
Zařídíme, aby se společně pobavili z jakékoliv pozice.

JAK TEAMBUILDING PROBÍHÁ?

Je na vás, jakou hru si vybere a kolik si jich vyberete. Můžeme teambuilding rozdělit do několika kol, či odlišných časů, záleží, kolik zaměstnanců budete chtít zapojit.
Hry můžete hrát, jak v angličtině, tak v češtině. Bude vás vždy provázet náš moderátor, který bude mít na starosti dynamiku celé hry, bude vaším průvodcem a samozřejmě vám bude k dispozici v případě jakýchkoliv dotazů. Jediné, co budou vaši zaměstnanci k teambuildingu potřebovat je zařízení nejlépe s mikrofonem i s kamerou (mikrofon je stěžejní) a samozřejmě přístup k internetu.
Vše se bude odehrávat skrz ZOOM.

Cena za hru je 300 Kč/osobu.

Nebojte se nás kontaktovat, rádi vám odpovíme na jakékoliv dotazy a uspořádáme teambuilding přesně podle vašich představ.

Zarezervujte si unikátní teambuilding!