Oslavte Halloween v objetí zombie

Halloween formou únikové hry!

Čarodějnice, kostlivci, příšery, zombie… s tím vším se můžete setkat na ulicích během svátku Halloween, který se slaví 31. října zejména v anglicky mluvících zemích. Možná jste to nevěděli, ale tento svátek vznikl již v 19. století v Irsku, odkud byl pak přenesen přistěhovalci do dalších zemích. Tyto příšery, které vám mohou znenadání zazvonit u dveří, po vás požadují nějakou sladkost, a když jim ji nedáte, odvděčí se vám nějakou schválností. Jedná se tedy o jakési škodolibé koledování.

Oslavte Halloween s námi

Přestože se Halloween slaví zejména v anglicky mluvících zemích, proniká i k nám. Můžete se tak setkat na zápražích domů například s dýněmi, vyřezávanými do nejrůznějších strašidelných tvarů a osvětlených svíčkou. Pokud chcete Halloween ale oslavit opravdu originálně, navštivte únikovou hru Apokalypsa 2213 v Questerland, kde si na vás zombie opravdu sáhne, pokud ji nestihnete dokončit včas.

Úniková hra Apokalypsa 2213

únikové hry

Sestavte tým 2 – 6 lidí a vydejte se zachránit lidstvo před vyhynutím v únikové hře Apokalypsa 2213!  Prozkoumejte podzemní bunkry profesora Joula, ve kterých je ukryta vakcína proti zombie viru, který decimuje lidskou populaci a přeměňuje lidi v zombie. Profesor Joule vytvořil proti tomuto viru vakcínu, její získání ale opravdu nebude snadné.

Po krku vám půjdou nejen samotní zombie, ale budete muset překonat i systém obranných mechanismů a radioaktivní štít, které vakcínu chrání před zničením. Dokážete vyřešit všechny hádanky a poradit si se všemi nástrahami a pastmi v systému podzemních bunkrů v časovém limitu? Dokážete zachránit lidstvo před hromadnou proměnou v armádu zombie? Máte na to 60 minut…

Únikové hry Questerland jdou se svátkem Halloween ruku v ruce. Jsou obestřeny tajemstvím a dýchá na vás neopakovatelná atmosféra. Oproti jiným únikovým hrám jsou vybaveny těmi nejmodernějšími technologiemi, díky nimž si budete připadat jako ve filmu.  Tak neváhejte a přijďte oslavit svátek Halloween únikovkou Apokalypsa 2213 v Questerlandu v Praze!