PROGRAMY OSLAV A AKCÍ

OSLAVA S ÚNIKOVOU HROU - NEOBVYKLÉ A ZÁBAVNÉ!

Není nic lepšího než prožit nové zážitky.

Escape Game (Úniková Hra) – novinka na trhu zábavy, kde máte celý prostor s vlastní historií, atmosférou a hrdiny a Vy de facto musíte jen najít cestu ven.
Questerland je místo, kde můžete na vlastní kůži zažít akci a napětí. Každá hra představuje strhující dobrodružství. Přijďte a přesvědčte se sami, zažijte akční zábavu, při které bude otestován Váš úsudek, postřeh, logické myšlení a schopnost týmové spolupráce.
Napětí, pocit vzrušení a kouzlo okamžiku – to je jen zlomek z těch pocitů, které můžete prožit, a to během vzrušující interakce a spolupráce všech členů vašeho týmu, ať už rodiny, přátel nebo kolegů – to vše na Vás čeká v Questerlandu.

Questerland je aktuálně největším centrem únikových her v Praze o rozloze 600 m2, což nám dovoluje nabídnout spojení velkorysého, tématicky vyzdobeného prostoru, pro vaši akci (oslavu, teambuiLding) s dobrodružstvím únikové hry až pro 40 lidí.

Narozeniny, dětské oslavy, firemní akce, rozlučka se svobodou, rande v únikové hře, nabídka sňatku – to jsou jsou příklady toho jak zajímavě a nápadně strávit u nás čas. Pomůžeme Vám!

Vytvořili jsme pro vás nereálné prostředí, jako ve filmu. Děj a atmosféra našich únikových her je srovnátelna s filmovými trháky. Vrhněte se střemhlav do tohoto nového světa s vlastní nepopsatelnou atmosférou.

Prožijte neopakovatelný genius loci Questrlandu.

ČASTÉ DOTAZY

Odpovědi na časté dotazy...

Od jakého věku se mohou zahrát dětí?

Naše únikové hry jsou vhodné pro jakýkoliv věk. Mnohdy hry se zúčastní celá rodina. U dětí do 13 let je nutný doprovod dospělé osoby, bud se rozhodnete asistovat dětem sami, nebo máme možnost hry s koučem, který provede dětí celou hrou a podpoří je když bude potřeba. Dětí mladší 7 let spíše budou jen jako doprovod, jelikož nejsou schopní ještě hru zvládnout.

Jak můžu objednat oslavu?

Zvolte si vyhovující pro Vás variantu oslavy, akce a vyplňte kontaktní formulář. My se s vámi spojíme a po upřesnění podrobností pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější pro Vás variantu a formu oslavu, akci.

Co znamená kouč ve hře a jak ho objednat?

U dětí do 13 let ve hře je nutný doprovod jedné dospělé osoby, bud se rozhodnete asistovat dětem sami, nebo máme možnost hry s koučem, který provede dětí celou hrou a podpoří je když bude potřeba, nenápadně poukáže na to co by děti  měli dělat aby neztratily pocit že to vše zvládají  sami. Cena za kouče do hry je 400 Kč/za 1 hru. Objednat kouče do hry je potřeba nejpozději  1 týden před začátkem hry.

Můžu darovat hru kamarádu nebo příbuznému?

Ano, abyste darovali hru, můžete zakoupit dárkový certifikát Questerland. Nabízíme certifikát od 1690 Kč, kterým lze uhradit hru. Zakoupit dárkový certifikát můžete  zde.

CERTIFIKÁT VÝJIMEČNOSTI V KATEGORII ZÁBAVA A HRY V ČR PRO ROK 2017