POSLEDNÍ ARTEFACT

– otevíráme  na podzim  roku 2018

– nyní můžete s hůlkami skutečně kouzlit – hýbejte s předměty, odemykejte dveře a schránky a sesílejte kouzla!

Mnohé se změnilo na škole čar a kouzel… Nový ředitel a také příliš mnoho nových pravidel a zákazů. Ale pravdila jsou od toho, aby se porušovala, nebo ne?
Nyní se vracíte jako studenti do kouzelnického světa. Stojí před vámi nové úkoly, noví spojenci, ale i noví nepřátelé. Chystáte se přijít na kloub temným tajemstvím, která se šuškají mezi studenty. Traduje se, že se po škole toulá pěkně zákeřný přízrak. Právě ten se vám nabídl, že vám pomůže prozkoumat kabinet nového ředitele, který se vám zdá více než podezřelý… Přízrak vám ukázal tajnou chodbu, vedoucí do kabinetu a co se nestalo – najednou stojíte v kouzelné pasti a není cesty zpět! Ani vám se nepodařilo prokouknout léčku škodolibého ducha, i když vás před ním všichni varovali!
Co teď? Jste uvězněni v kabinetu obávaného ředitele, který se má každou chvíli vrátit! Trestem za takový přestupek by přece bylo vyloučení ze školy! Musíte popadnout hůlky a vypořádat se s řadou zapeklitých úkolů, abyste stihli utéct včas. A třeba se vám podaří najít i něco, co v kouzelné ředitelně nikdo nečekal….

60

VELMI BRZY