QUESTQUIZ TURNAJ MARVEL!

7 KOL

56 OTÁZEK

120 MINUT

1 - 6 HRÁČŮ V TÝMU

100 KČ / OSOBA

Vyzkoušejte netradiční variantu hospodských kvízů a vyhrajte atraktivní ceny!

Dobrý den, jménem naší společnosti Questerland bych Vám rád představil náš nový koncept QuestQuiz turnajů! Už Vás nebaví sedět doma a koukat na Netflix, hrát ty samé hry či číst ty samé knížky furt dokola? Nabízíme Vám nevšední alternativu, jak si zpestřit týden a oživit den!

QuestQuiz turnaje se budou pořádat několikrát do měsíce, takže určitě sledujte naše stránky abyste o žádný nepřišli!
Každý QuestQuiz bude mít své ojedinělé téma a bude se vždy bojovat a různé atraktivní ceny!

QuestQuiz si můžete zahrát jak sami tak s partou přátel, stačí si jen vytvořit tým s maximálním počtem 6 hráčů. Náš kvíz je také speciální možnost jak se v této těžké době seznámit s novými lidmi a zažít jedinečné zážitky z pohodlí domova!

Nejnovější turnaj se koná 15.4. v 18:00 a jeho téma je MARVEL!
Vyznáte se ve všech filmech které kdy vydali? A co seriálech? Co teprve ale komiksech a postavách? Či samotném Stanovi Lee? Jste si jistí že víte vše? Buďte přiraveni na cokoliv!
Zaregistrujte se ještě dnes!
Stačí vyplnit formulář který najdete níže, vyplnit jméno a počet hráčů a jste tam!

Hospodský kvíz, nebo Pub Quiz je oblíbená vědomostní hra, která se hrává po hospodách a barech v různých týmech.
Jelikož současná situace nám neumožňuje tuto hru hrát se všemi jejími benefity, adaptovali jsme ji do online světa a představujeme vám QuestQuiz

Sestavte si svůj tým a hrajte třeba z vašeho obýváku či kanceláře. Stačí vám k tomu elektronické zařízení s pevným přístupem k internetu.

Každý kvíz bude mít ojedinělé téma a bude se skládat z otázek mnoha typů, od klasických ABC po psací či obrázkové.
Bude rozdělen do několika kol, kdy každé kolo bude mít různá pravidla a specifikace. Hra bude trvat přibližně dvě hodiny a bude vám po celou dobu k dispozici náš moderátor.
Hraje se skrze vyplňovací formulář a prezentaci a poté podle zájmu buď přes živé vysílání YouTube a nebo ZOOM konferenční hovor.

V případě YouTube visílání doporučujeme mít dvě zařízení, jedno na kterém budete moci sledovat vysílání a druhé, kde budete moci vyplňovat odpovědi. V tomto případě i, pokud spolu nebudete ve stejné místnosti, doporučujeme se spolu spojit přes ZOOM či jinou aplikaci.

Pokud by kvíz probíhal skrze ZOOM, doporučujeme mít zařízení se stálým připojením k internetu, mikrofonem a videokamerou. V tomto případě veškerý kontakt za vás zařídíme my.

Na konci hry zkontrolujeme všechny body a určíme vítěze.
Doporučujeme si ke hře připravit nějaké občerstvení a nápoje, abyste si mohli náš kvíz užít naplno!

Teď už je to jen na vás, domluvte se s kamarády, rodinou či kolegy z práce.
Vytvořte si vlastní týmy a změřte své vědomosti v našem QUEST QUIZU!

V našem turnaji 15.4. budete bojovat o náš speciální balíček s voucherem na hru dle vašeho výběru!

Questerland také nabízí:

Klasické únikové hry.
Přenosné Únikové Boxy, které vám dovezem kam budete chtít nebo si je můžete zahrát přímo u nás.

Online strategickou týmovou hru Galaktická Nadvláda.
Online zimní strategickou hru Sněhový Hrad.
Online psychologickou hru Porota.
Online QuestQuiz pokud už máte svou skupinu lidí a chcete hrát jen sami.
Dárkové poukazy na naše únikové hry.

Pořádání teambuildingů, školních akcí a dětských oslav.
Pořádání online teambuildingů a online školních akcí.

Vyplňte formulář a zaregistrujte se tak do našeho turnaje 15.4.2021!
Přihlašování do turnaje končí 15.4. ve 12:00.

Jméno
Email
Název týmu a počet hráčů

The #3 rated Fun and Games attraction from 251 in Prague

Tímto udělují svůj souhlas, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala mé osobní údaje. Veškeré údaje získané od zákazníků budou využity výhradně pro vnitřní potřeby společnosti a nebudou poskytnuty třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá www.questerland.cz s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon.

Abyste si užili bezpečnou a férovou hru, vezměte prosím na vědomí následující pravidla: Do hry vstupujete na vlastní odpovědnost. Hra se nedoporučuje dětem mladším 7 let. Děti do 13 let se hry mohou zúčastnit jen pod dohledem dospělé osoby.Laskavě Vás žádáme, abyste se ke hře dostavili včas. V případě, že se opozdíte o více jak 15 minut, začne odpočítávání konce hry. Osoby pod vlivem drog nebo alkoholu se hry nemohou zúčastnit. Osoby, které by dle úsudku operátorů mohly poškodit hru nebo být nebezpečné sobě nebo svým spoluhráčům, budou vyloučeny ze hry. NEVSTUPUJTE do herních prostor s žádnými nebezpečnými předměty, jako jsou nože, střelné zbraně a zápalné předměty nebo jakékoliv jiné předměty, které by Vás nebo Vaše spoluhráče mohly ohrožovat na zdraví. Pořizování jakýchkoliv audiovizuálních záznamů je v průběhu hry zakázáno. Naši operátoři vám rádi udělají fotky po hře. Kouření je zakázáno v celých prostorách Questerlandu. Podmínkou ke vstupu do hry je respektování bezpečnostních standardů a pravidel hry každým z hráčů. Osoby, které tato pravidla respektovat nebudou, musí opustit prostory Questerlandu

Nabízíme jedinečnou omezenou slevu 60% pro první zákazníky