ZAREZERVUJTE SI ORIGINÁLNÍ ÚNIKOVOU HRU SPOLEČNOSTI QUESTERLAND!

ÚNIKOVÉ HRY

Velikost týmu: 2-6 Obtížnost: 7/10 Unikne: 75 %

REZERVOVAT

ČARODĚJNICKÁ ŠKOLA MAGIE A KOUZEL – EPIZODA II

Pokračování naší oblíbené hry Čarodějnická škola magie a kouzel. Epizoda II - kancelář ředitele. Nová úroveň v technologii únikových her. Na vytvoření hry jsme pracovali více než rok a půl. Věnováno všem fanouškům a vyznavačům magie a kouzel!

REZERVOVAT

Velikost týmu: 2-5 Obtížnost: 10/10 Unikne: 50 %

REZERVOVAT

NÁSTRAHY MORIARTYHO FANTOMA

Tik-tak... Čas běží... Jste v pasti. Není cesty zpět. A nikdo vám nepomůže. Není to hra, je to skutečná past a vám nezbývá nic než nasledovat rady šíleného přízraku (nebo je pořád naživu?...)

REZERVOVAT

Velikost týmu: 2-5 hráčů Obtížnost: 6/10 Unikne: 80 %

REZERVOVAT

ÚNIK Z ČARODĚJNICKÉ ŠKOLY MAGIE A KOUZEL

Užijte si zábavu s celou rodinou v nejnavštěvovanější únikové hře Prahy! Láká Vás kouzelnický svět? Také jste si vždycky přáli být čarodějem? Nyní máte možnost, a to díky našim nejnovějším technologiím! V našem záhadném čarodějnickém kabinetu můžete pomocí hůlek sesílat ... VÍCE

REZERVOVAT

Velikost týmu: 2-5 Obtížnost: 8/10 Unikne: 65 %

REZERVOVAT

HVĚZDNÝ ELEMENT – 3 RŮZNÁ PROSTŘEDÍ V RÁMCI JEDNÉ HRY

Během jedné hodiny můžete zažít skutečné meziplanetární dobrodružství! Čekají Vás šifry starověké vyhynulé civilizace, pokroková kosmická kajuta i záhadné technologie mimozemské vesmírné lodi... Cestujte skrze portály, najděte hvězdné artefakty a zachraňte tak galaxii před zkázou! Pomocí profesionálních dekorací jsme pro ... VÍCE

REZERVOVAT

Velikost týmu: 2-5 Obtížnost: 4/10 Unikne: 90 %

REZERVOVAT

APOKALYPSA 2213 – ÚNIKOVÁ HRA PRO FANOUŠKY SCIENCE FICTION

Napínavá atmosféra, profesionální dekorace a interaktivní hlavolamy – to vše na Vás čeká v naší podzemní síti bunkrů. Po Zemi se šíří nebezpečný virus a právě Vy jste naše poslední šance na záchranu lidstva před zombie nákazou! Projděte nebezpečným bunkrem, ... VÍCE

REZERVOVAT

ÚNIKOVÉ BOXY

Velikost týmu 2-8 Délka - 60 - 90 Unikne - 90%

REZERVOVAT

ÚNIKOVÝ BOX – MAGICKÝ POHÁR

Jak se stát právoplatnými kouzelníky? No přece na kouzelnické škole. Je čas na vaše přijímací řízení. Co vás u zkoušky čeká, se dozvíte v naší nové hře! Už III. hra ze světa magie! Jedině v Questerlandu.

REZERVOVAT

Velikost týmu: 2-8 Délka: 60 - 90 Unikne: 60%

REZERVOVAT

ÚNIKOVÝ BOX – BOMBA

Zachraňte naše město! V centru byla nastražena bomba a jedině vy nám můžete pomoct. Zjistěte, kdo bombu nastražil, proč to udělal a jak přístroj zneškodnit. Rychle, čas běží! Za hodinu bomba totiž exploduje.

REZERVOVAT

Velikost týmu: 2 - 8 Délka: 60 - 90 Unikne: 70%

REZERVOVAT

ÚNIKOVÝ BOX – MISE NA MARS

Jeden z našich únikových boxů, díky kterému se dostanete do vesmíru. Konkrétně na planetu Mars! Užijte si zábavu, skvělé dobrodružství a zároveň se něco málo přiučte. Tato hra nejen, že zažene nudu, ale je navíc vzdělávací!

REZERVOVAT