ÚNIKOVÝ BOX

Představte si, že byste vzali celou únikovou místnost a nacpali ji do jedné krabice, která by se dala přenášet. Tak přesně tohle jsme udělali my a vznikl nám z toho ÚNIKOVÝ BOX, ve kterém luštíte hádanky, plníte logické úkoly a hledáte stopy, jako v každé únikové hře. Celý box je zpracovaný díky nejmodernějším technologiím, proto s vámi hra mluví, ukrývá v sobě různé postavy i nápovědy. Hru si tedy můžete zahrát přímo u nás, nebo vám ji půjčíme DOMU, na FIREMNÍ VEČÍREK nebo jakoukoliv AKCI, která hledá pořádnou zábavu.

ÚNIKOVÝ BOX — MAGICKÝ POHÁR 

Vítejte na přijímacím řízení naší čarodějnické školy! Stačí projít přijímací zkouškou a stanou se z vás naši studenti. Pozor, zkouška ale vůbec není jednoduchá, skládá se totiž z několika zapeklitých úkolů. Zvládnete to? Celou dobu vás bude doprovázet naše Ingrit, takže se nemusíte ničeho bát. Tak na co ještě čekáte? Přihlaste se na termín vaší zkoušky!

Skvělá zábava pro celou rodinu!

JSTE PŘIPRAVENI NA DOBRODRUŽSTVÍ V KOUZELNÉM SVĚTĚ?

Vylepšete si svoji událost ÚNIKOVOU HROU v boxu, zaručujeme Vám, že budete nejoriginálnější!

Pronajměte si naší hru na:

— Firemní večírek

— Oslavu

— Domácí párty

— Nejrůznější akce

Záleží, co preferujete. Spolu s hrou k vám pošleme i jednoho člena našeho týmu, který vám hru spustí a bude dohlížet na její bezchybnou funkci.

Pronájem hry i s dopravou a naším zaměstnancem, který vám bude k dispozici stojí 2 900,- na jednu hodinu hry.
Za každou další započatou hodinu je příplatek 1 500,-.

 

NABÍZÍME NOVÉ ATRAKTIVNÍ SLEVY 20 % PRO STUDENTY  (MÁ-LI ALESPOŇ JEDEN HRÁČ PLATNÝ ISIC NEBO ŠKOLNÍ INDEX) A PRO RODINY (S DĚTMI DO 15 LET)

Obtížnost: Střední

Délka: 60

Velikost týmu: 1 - 8

Unikne:

Nejlepší čas: