ÚNIKOVÝ BOX

Představte si, že byste vzali celou únikovou místnost a nacpali ji do jedné krabice, která by se dala přenášet. Tak přesně tohle jsme udělali my a vznikl nám z toho ÚNIKOVÝ BOX, ve kterém luštíte hádanky, plníte logické úkoly a hledáte stopy, jako v každé únikové hře. Celý box je zpracovaný díky nejmodernějším technologiím, proto s vámi hra mluví, ukrývá v sobě různé postavy i nápovědy. Hru si tedy můžete zahrát přímo u nás, nebo vám ji půjčíme DOMU, na FIREMNÍ VEČÍREK nebo jakoukoliv AKCI, která hledá pořádnou zábavu.

ÚNIKOVÝ BOX — MAGICKÝ POHÁR 

Vítejte na přijímacím řízení naší čarodějnické školy! Stačí projít přijímací zkouškou a stanou se z vás naši studenti. Pozor, zkouška ale vůbec není jednoduchá, skládá se totiž z několika zapeklitých úkolů. Zvládnete to? Celou dobu vás bude doprovázet naše Ingrit, takže se nemusíte ničeho bát. Tak na co ještě čekáte? Přihlaste se na termín vaší zkoušky!

Skvělá zábava pro celou rodinu!

JSTE PŘIPRAVENI NA DOBRODRUŽSTVÍ V KOUZELNÉM SVĚTĚ?

PŘIJĎTE SI ZAHRÁT K NÁM, NEBO SI HRU PRONAJMĚTE:

-Firemní večírky

-Nejrůznější akce

-Oslavy

-Pohodlí vašeho domova

Záleží, co preferujete. Spolu s hrou k vám pošleme i jednoho člena našeho týmu, který vám hru spustí a bude dohlížet na její bezchybnou funkci.

Obtížnost - Střední

Délka-60

Velikost týmu 2-6

Unikne -

Nejlepší čas -

Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation) (Text with EEA relevance)

To enjoy a safe and fair game, please note the following rules: You enter the game at your own risk. The game is not recommended for children under 7 years old. Children under the age of 13 can participate in the game only under the supervision of an adult. We would like to ask you to come to the game in time. In case you are delayed for more than 15 minutes, the countdown of your game will start. People under the influence of drugs or alcohol can not take part in the game. Persons who could harm the game or be dangerous to themselves or to their teammates will be excluded from the game (that will be decided by the operators of the game). DO NOT enter the play area with any dangerous items such as knives, firearms, and inflammable items, or any other items that may endanger you or your partner. Making any audiovisual recordings is prohibited during the game. Our operators will be happy to take photos for you after the game. Smoking is forbidden throughout Questerland. A condition for entering the game is to respect the safety standards and game rules by all the players. Persons who do not respect these rules have to leave Questerland.

Мы предлагаем новые привлекательные скидки в размере 20% для студентов (если хотя бы один игрок имеет действительный ISIC или школьный индекс)