DOPŘEJME ŠKOLNÍM TŘÍDÁM SE SPOLU ZASE BAVIT!

Vaši žáci už jsou znudění online výukou? Všechny školní akce se kvůli situaci museli zrušit a týmový duch i motivace k učení se vypařila?

Nabízíme jedinečnou možnost pro 2. stupně základních škol a pro střední školy, jak utužit třídní kolektiv i v této nelehké době. Žáci i studenti už jsou unavení z online výuky, my nabízíme možnost, jak online výuku udělat zábavnější a ukázat, že ZOOM nemusí být jenom velká otrava. Všechny hry podporují rozvoj logického myšlení a komunikace, děti se učí novým věcem, aniž by to tušily.

               Hry navíc můžou probíhat v angličtině i češtině, proto je můžete zapojit i v rámci anglického jazyka.

Naše 4 online hry, které nejen, že umožní dětem se na chvíli odreagovat, ale navíc si zde vyzkouší i svoje komunikační dovednosti, schopnost fungovat jako tým a vymýšlet vhodnou strategii.

Online hry budou žáky i studenty zaručeně bavit a konečně nepůjde jenom o učení.
Dopřejte jim aktivitu, kde se můžou zapojit všichni a aspoň na chvíli se cítit zase součástí třídy, i přesto, že spolu nesedí v jedné místnosti.
Víme, jak na to! Navíc vás celou hrou bude provázet moderátor, který hlídá dynamiku týmu!

Pokud se nemůžete rozhodnout či nevíte, co od našich online her čekat, nabízíme 50% slevu pro učitelský sbor na libovolnou hru z naší nabídky.

Rezervovat si ji můžete na našem webu www.questerland.cz, stačí do poznámky uvést, z jaké školy se k nám chystáte.

Nabízíme bezkonkurenční cenu pro online hry: 200,- Kč/žák.

Hry se dají různě kombinovat, je jen na vás, co si vyberete.

Nabízíme:

Neomezený počet hráčů Délka - 120 min Zvládne - 100 %

REZERVACE A PLATBA

ESCAPE ZOOM — QUEST QUIZ

Vědomostní kvíz u kterého protáhnete svoje mozkové závity, pobavíte se a případně se dozvíte něco nového. Můžete zapojit své kamarády s rodinou a porovnat síly, aniž byste byli v jedné místnosti.

REZERVACE A PLATBA

Počet týmů: až 14 Délka - 120 min. Velikost týmu: 1 - 6 hračů

ЗАБРОНИРОВАТЬ

Снежная Крепость

Sněhovy hrad je virtuální strategická hra. Stanete se velitelem sněhové pevnosti a vaším cílem je porazit ostatní pevnosti a získat kontrolu nad nejvíce hracími poli jak je to jen možné. Můžete využít jakékoliv strategie od útočných po diplomatické.

ЗАБРОНИРОВАТЬ

Игроков - 5-30 Сеанс - 120 мин Успешность - 100%

ЗАБРОНИРОВАТЬ

Ролевая Игра ГАЛАКТИЧЕСКОЕ ПРЕВОСХОДСТВО

НОВЫЙ ON-LINE ФОРМАТ КОМАНДНЫХ ИГР. Играй из любой точки мира! Галактическое доминирование - Представь, что ты и твои друзья — группа влиятельных политиков из межгалактического сената...

ЗАБРОНИРОВАТЬ

Игроков - 4-12 Сеанс - 120 мин Успешность - 100%

ЗАБРОНИРОВАТЬ

Ролевая Игра ПРИСЯЖНЫЕ

NEW FORMAT OF TEAM GAMES - ESCAPE ZOOM. Can you imagine that you and your friends are part of the jury? Responsible for someone else's fate, you now have to work as a team to solve a murder case. Are ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ

ЗАБРОНИРОВАТЬ

Nebojte se nás kontaktovat s dotazem a po vyplnění krátkého formuláře níže, připravíme nezávaznou nabídku na míru vašim potřebám!

Jméno
Email
Telefon
Datum a čas konáni akce

The #3 rated Fun and Games attraction from 251 in Prague