ONLINE ALTERNATIVA KLASICKÝCH TEAMBUILDINGŮ!

Online hry nabízejí jedinečnou možnost, jak zachovat týmového ducha mezi pracovníky v jakékoliv situaci.

Určitě se všichni shodneme na tom, že firemní kultura, a především vztahy na pracovišti jsou pro každou firmu či podnik stěžejní.
Proto nabízíme jedinečnou možnost skrz naše online hry, jak stmelovat lidi, ať už se nacházejí kdekoliv i třeba v jiné zemi.
Nezáleží na tom, zda jste mezinárodní firma, která chce propojit své zaměstnance z více zemí, anebo se teď nacházíte v situaci, kdy se zaměstnanci nemohou vídat vůbec.
Zařídíme, aby se společně pobavili z jakékoliv pozice.

JAK TEAMBUILDING PROBÍHÁ?

Je na vás, jakou hru si vybere a kolik si jich vyberete. Můžeme teambuilding rozdělit do několika kol, či odlišných časů, záleží, kolik zaměstnanců budete chtít zapojit.
Hry můžete hrát, jak v angličtině, tak v češtině. Bude vás vždy provázet náš moderátor, který bude mít na starosti dynamiku celé hry, bude vaším průvodcem a samozřejmě vám bude k dispozici v případě jakýchkoliv dotazů. Jediné, co budou vaši zaměstnanci k teambuildingu potřebovat je zařízení nejlépe s mikrofonem i s kamerou (mikrofon je stěžejní) a samozřejmě přístup k internetu.
Vše se bude odehrávat skrz ZOOM.

Cena za hru je 300 Kč/osobu.

Nebojte se nás kontaktovat, rádi vám odpovíme na jakékoliv dotazy a uspořádáme teambuilding přesně podle vašich představ.

Nabízíme:

Neomezený počet hráčů Délka - 120 min Zvládne - 100 %

REZERVACE A PLATBA

ESCAPE ZOOM — QUEST QUIZ

Vědomostní kvíz u kterého protáhnete svoje mozkové závity, pobavíte se a případně se dozvíte něco nového. Můžete zapojit své kamarády s rodinou a porovnat síly, aniž byste byli v jedné místnosti.

REZERVACE A PLATBA

Počet týmů: až 14 Délka - 120 min. Velikost týmu: 1 - 6 hračů

ЗАБРОНИРОВАТЬ

Снежная Крепость

Sněhovy hrad je virtuální strategická hra. Stanete se velitelem sněhové pevnosti a vaším cílem je porazit ostatní pevnosti a získat kontrolu nad nejvíce hracími poli jak je to jen možné. Můžete využít jakékoliv strategie od útočných po diplomatické.

ЗАБРОНИРОВАТЬ

Игроков - 5-30 Сеанс - 120 мин Успешность - 100%

ЗАБРОНИРОВАТЬ

Ролевая Игра ГАЛАКТИЧЕСКОЕ ПРЕВОСХОДСТВО

НОВЫЙ ON-LINE ФОРМАТ КОМАНДНЫХ ИГР. Играй из любой точки мира! Галактическое доминирование - Представь, что ты и твои друзья — группа влиятельных политиков из межгалактического сената...

ЗАБРОНИРОВАТЬ

Игроков - 4-12 Сеанс - 120 мин Успешность - 100%

ЗАБРОНИРОВАТЬ

Ролевая Игра ПРИСЯЖНЫЕ

NEW FORMAT OF TEAM GAMES - ESCAPE ZOOM. Can you imagine that you and your friends are part of the jury? Responsible for someone else's fate, you now have to work as a team to solve a murder case. Are ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ

ЗАБРОНИРОВАТЬ

Zarezervujte si unikátní teambuilding!

Jméno
Email
Telefon
Podrobnosti, datum a čas konáni akce:

The #3 rated Fun and Games attraction from 251 in Prague