ŠKOLNÍ AKCE FORMOU ÚNIKOVÝCH HER

Vyzkoušejte netradiční formu školní akce , spojenou s únikovou hrou. Zabavte děti a rozvíjejte jejich představivost.

Dobrý den, jménem naší společnosti Questerland bych Vám rád představil naši nabídku únikových her pro druhý stupeň základních a středních škol. Už Vás nebaví brát žáky na představení, které jste viděli nejméně desetkrát, nebo na výstavu, na které jste byli už nejméně dvacetkrát? Zde Vám nabízím nevšední alternativu, jak si zpestřit výlet, ředitelské volno, nebo jak udělat Vaši výuku kreativnější a zajímavější.

Byli bychom rádi, kdyby se akce v Questerlandu stala součástí vzdělávání a lidé ji nebrali jen a pouze jako zábavu. Únikové hry jsou vhodné pro rozvoj logického myšlení, spolupráce a řešení praktických problémů.

Všechny naše hry jsou k dispozici v českém i anglickém jazyce, pokud tedy chcete studenty vyzkoušet z anglické konverzace, jsme Vám plně k dispozici. 🙂

Jelikož máme k dispozici 5 her na stejném místě, může až 25 žáků hrát únikovou hru a pro zbytek třídy je připraveno několik možností, jak se mohou zabavit:

  1. Hrát vědomostní kvíz Kahoot, kde si můžete vybrat z několika okruhů, popř. můžeme vytvořit kvíz podle Vašich představ, který můžete pojmout jako test (na vlastní test je třeba dodat otázky a,b,c,d alespoň týden dopředu)
  2. Koukat se na nějaký krátký film/seriál ideálně v délce do 50 minut. K dispozici je projektor a počítač, stačí donést film na flash disku
  3. Volná zábava, kdy si studenti pouze povídají

Pokud se nemůžete rozhodnout či nevíte, co od našich únikových her čekat, nabízíme 50% slevu pro učitelský sbor na libovolnou hru z naší nabídky. Rezervovat si ji můžete na našem webu www.questerland.cz, stačí do poznámky uvést, z jaké školy se k nám chystáte.

Nabízíme bezkonkurenční cenu pro únikové hry: 200,- Kč/žák (při naplnění kapacity alespoň 4 žáků v jedné místnosti).

Akce pro školní skupiny se vztahují na všední dny do 14:30 (příchod skupiny).

Nabízíme také:

Možnost pronájmu velkokapacitních místností 
Struktura a scénář programu připravený podle vašich potřeb a přání
Možnosti využití služeb moderátora nebo DJ.
Zajistíme na přání služby našeho profesionálního fotografa a kameramana, který zachytí nejzajímavější okamžiky
V případě zájmu i výhodný pronájem zvukové a světelné techniky, nebo projektoru s plátnem

Nebojte se oslovit nás s poptávkou a vyplňte prosím krátký formulář níže, připravíme vám nezávaznou nabídku přímo na míru Vašim potřebám!

Jméno
Email
Telefon
Datum a čas konáni akce

The #3 rated Fun and Games attraction from 251 in Prague