ТОЛЬКО НА ЧЕШСКОМ ЯЗЫКЕ

SNĚHOVÝ HRAD

Vzali jsme to nejlepší z naší nejúspěšnější online hry Galaktická Nadvláda a vytvořili zimní alternativu pro lidi kteří mají raději pozemské zímní radovánky než galaktické bitvy.

Hra se skládá ze 6 kol, během kterých musí každý tým rozhodnout jaké akce chtějí podniknout.
Možné akce jsou například: zabírání území, útočení na protihráče, stavění hradů či domlouvání aliancí.
Nikdo Vám nebude bránit v tom někomu něco slíbit a poté to porušit. Všechno je povoleno!

Na každé provedení akce a domlouvání má každý tým 5 minut, poté se všichni přemístí na neutrální území kde mohou diskutovat o tom co se stalo.
Týmů může být až 14, počet hráčů není přímo omezen, ale pro nejlepší požitek ze hry doporučujeme sestavit tým z 2-4 hráčů.
Celá hra probíhá skrze ZOOM konferenční hovor, kde vám bude k dispozici jeden z našich kolegů, který převezme roli moderátora, který vám vše vysvětlí a bude vždy k dispozici pokud byste potřebovali s něčím pomoci.
Hra bude trvat přibližně 2 hodiny a můžeme vám zaručit, že si je náramně užijete!

K účasti budete potřebovat elektronické zařízení s nepřetržitým přístupem k internetu.
Hraje se skrze konferenční hovor přes ZOOM.
Pro ulehčení bude jednodušší když si aplikaci nainstalujete předem a pro větší zábavu doporučujeme během hry povolit na svém zařízení kameru.
Odkaz na konferenční hovor v ZOOMu vám bude zaslán na e-mail hodinu před začátkem hry.

Sněhový hrad je určen hráčům všech věkových kategorií.

Cena je za osobu

Délka - 120 min.

Počet týmů: až 14

Velikost týmu: 1 - 6 hračů

Vítězí jeden tým

Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation) (Text with EEA relevance)

To enjoy a safe and fair game, please note the following rules: You enter the game at your own risk. The game is not recommended for children under 7 years old. Children under the age of 13 can participate in the game only under the supervision of an adult. We would like to ask you to come to the game in time. In case you are delayed for more than 15 minutes, the countdown of your game will start. People under the influence of drugs or alcohol can not take part in the game. Persons who could harm the game or be dangerous to themselves or to their teammates will be excluded from the game (that will be decided by the operators of the game). DO NOT enter the play area with any dangerous items such as knives, firearms, and inflammable items, or any other items that may endanger you or your partner. Making any audiovisual recordings is prohibited during the game. Our operators will be happy to take photos for you after the game. Smoking is forbidden throughout Questerland. A condition for entering the game is to respect the safety standards and game rules by all the players. Persons who do not respect these rules have to leave Questerland.

Предоставляем уникальную скидку - 60% для первых игроков