ÚNIKOVÝ BOX

Představte si, že byste vzali celou únikovou místnost a nacpali ji do jedné krabice, která by se dala přenášet. Tak přesně tohle jsme udělali my a vznikl nám z toho ÚNIKOVÝ BOX, ve kterém luštíte hádanky, plníte logické úkoly a hledáte stopy, jako v každé únikové hře. Celý box je zpracovaný díky nejmodernějším technologiím, proto s vámi hra mluví, ukrývá v sobě různé postavy i nápovědy. Hru si tedy můžete zahrát přímo u nás, nebo vám ji půjčíme DOMU, na FIREMNÍ VEČÍREK nebo jakoukoliv AKCI, která hledá pořádnou zábavu.

ÚNIKOVÝ BOX — BOMBA 

Právě jste objevili v centru města bombu. Je tak silná, že může vyhodit celé město do povětří. Bomba vybouchne přesně za hodinu. Váš nejlepší Technik zjistil, že výbušninu nelze přenést do laboratoře. To znamená jen jedno, pouze vy můžete bombu zneškodnit.  Pospěšte si, každá sekunda se počítá.

JSTE PŘIPRAVENI ZACHRÁNIT PRAHU? 

Vylepšete si svoji událost ÚNIKOVOU HROU v boxu, zaručujeme Vám, že budete nejoriginálnější!

Pronajměte si naší hru na:

— Firemní večírek

— Oslavu

— Domácí párty

— Nejrůznější akce

Záleží, co preferujete. Spolu s hrou k vám pošleme i jednoho člena našeho týmu, který vám hru spustí a bude dohlížet na její bezchybnou funkci.

Pronájem hry i s dopravou a naším zaměstnancem, který vám bude k dispozici stojí 2 900,- na jednu hodinu hry.
Za každou další započatou hodinu je příplatek 1 500,-.

NABÍZÍME NOVÉ ATRAKTIVNÍ SLEVY 20 % PRO STUDENTY  (MÁ-LI ALESPOŇ JEDEN HRÁČ PLATNÝ ISIC NEBO ŠKOLNÍ INDEX) A PRO RODINY (S DĚTMI DO 15 LET)

Nezávazná poptávka

Jméno a příjmení
Email
Ulice
Číslo popisné
PSČ
Město
Zpráva

Obtížnost: Střední

Délka: 60

Počet hráčů: 1 - 8

Unikne:

Nejlepší čas: