ÚNIKOVÝ BOX

Představte si, že byste vzali celou únikovou místnost a nacpali ji do jedné krabice, která by se dala přenášet. Tak přesně tohle jsme udělali my a vznikl nám z toho ÚNIKOVÝ BOX, ve kterém luštíte hádanky, plníte logické úkoly a hledáte stopy, jako v každé únikové hře. Celý box je zpracovaný díky nejmodernějším technologiím, proto s vámi hra mluví, ukrývá v sobě různé postavy i nápovědy. Hru si tedy můžete zahrát přímo u nás, nebo vám ji půjčíme DOMU, na FIREMNÍ VEČÍREK nebo jakoukoliv AKCI, která hledá pořádnou zábavu.

ÚNIKOVÝ BOX — MISE NA MARS 

Je čas začít kolonizovat ostatní planety. Vydejte se navštívit planetu MARS. V této VZDĚLÁVACÍ hře se dozvíte plno faktů o záhadném Marsu a navíc se u toho budete bavit. Zvládnete vyřešit všechny technické problémy, aby mise dopadla úspěšně? Dokážete hladce přistát a začít kolonizovat?

Skvělá zábava pro celou rodinu!

JSTE PŘIPRAVENI VYDAT SE DO VESMÍRU?

Vylepšete si svoji událost ÚNIKOVOU HROU v boxu, zaručujeme Vám, že budete nejoriginálnější!

Pronajměte si naší hru na:

— Firemní večírek

— Oslavu

— Domácí párty

— Nejrůznější akce

Záleží, co preferujete. Spolu s hrou k vám pošleme i jednoho člena našeho týmu, který vám hru spustí a bude dohlížet na její bezchybnou funkci.

Pronájem hry i s dopravou a naším zaměstnancem, který vám bude k dispozici stojí 3 000,- na jednu hodinu hry.
Za každou další započatou hodinu je příplatek 1 500,-.

NABÍZÍME NOVÉ ATRAKTIVNÍ SLEVY 20 % PRO STUDENTY  (MÁ-LI ALESPOŇ JEDEN HRÁČ PLATNÝ ISIC NEBO ŠKOLNÍ INDEX) A PRO RODINY (S DĚTMI DO 15 LET)

Obtížnost: Střední

Délka: 60

Velikost týmu: 1 - 8

Unikne:

Nejlepší čas: