ŠKOLNÍ AKCE FORMOU ÚNIKOVÝCH HER

.

VEŠKERÉ ČERVNOVÉ TERMÍNY JSOU JIŽ OBSAZENÉ

Školní akce v Questerlandu jsou moderním způsobem, jak oživit výuku a rozvíjet u studentů dovednosti, které se jim budou hodit v praktickém životě.

Exkurze do muzeí či prohlídky zámků vnímají studenti jako přežitek, který vnímají jako nutnost učit se novým věcem. Většinu času si tak děti povídají mezi sebou, hrají si na telefonech a nevěnují pozornost výkladu průvodce. V Questerlandu nabízíme nevšední možnost školní akce, která studenty zabaví natolik, že na telefony ani nepomyslí. Školní akcí si můžete zpestřit výlet nebo část školní výuky. Žáci určitě školní akci s únikovými hrami ocení a garantujeme, že budou odcházet nadšeni!

Vzdělávání se neustále rozvíjí a modernizuje. Cílem školních akcí v Questerlandu je implementace únikových her do vzdělávacího systému. Únikové hry jsou možná především zábava, ale jsou též vhodné pro rozvoj logického myšlení, týmové spolupráce, pohotovosti a řešení praktických problémů. Studenti se tak mohou učit novým dovednostem zábavnou a nevšední formou.

Veškeré naše hry nabízíme v českém i anglickém jazyce. Školní akci v Questerlandu tak můžete zařadit i jako součást výuky anglického jazyka.

Únikové hry Questerland jsou vhodné pro žáky druhého stupně, studenty středních a vysokých škol, nehledě na obor zaměření.

Máme k dispozici 5 her na jednom místě. V jednu chvíli tak může až 27 žáků hrát únikovou hru. Zbytek třídy se může zabavit hraním deskových her v naší velkokapacitní místnosti.

Nabízíme bezkonkurenční zlevněný tarif na únikové hry pro školní akce 250 Kč na žáka, nehledě na počet žáků. Jediná podmínka pro čerpání tarifu je pořádání školní akce ve všední dny od 9:00 s nejpozdějším příchodem skupiny ve 14:30.

Neváhejte se na nás obrátit s nezávaznou poptávkou a vyplňte prosím krátký formulář níže, připravíme Vám nabídku přímo na míru Vašim potřebám!

Jméno
Email
Telefon
Datum a čas konáni akce

The #3 rated Fun and Games attraction from 384 in Prague