ESCAPE ZOOM – NOVÝ FORMÁT TEAMOVÝCH HER

SNĚHOVÝ HRAD

Vzali jsme to nejlepší z naší nejúspěšnější online hry Galaktická Nadvláda a vytvořili zimní alternativu pro lidi kteří mají raději pozemské zímní radovánky než galaktické bitvy.

Hra se skládá ze 6 kol, během kterých musí každý tým rozhodnout jaké akce chtějí podniknout.
Možné akce jsou například: zabírání území, útočení na protihráče, stavění hradů či domlouvání aliancí.
Nikdo Vám nebude bránit v tom někomu něco slíbit a poté to porušit. Všechno je povoleno!

Na každé provedení akce a domlouvání má každý tým 5 minut, poté se všichni přemístí na neutrální území kde mohou diskutovat o tom co se stalo.
Týmů může být až 14, počet hráčů není přímo omezen, ale pro nejlepší požitek ze hry doporučujeme sestavit tým z 2-4 hráčů.
Celá hra probíhá skrze ZOOM konferenční hovor, kde vám bude k dispozici jeden z našich kolegů, který převezme roli moderátora, který vám vše vysvětlí a bude vždy k dispozici pokud byste potřebovali s něčím pomoci.
Hra bude trvat přibližně 2 hodiny a můžeme vám zaručit, že si je náramně užijete!

K účasti budete potřebovat elektronické zařízení s nepřetržitým přístupem k internetu.
Hraje se skrze konferenční hovor přes ZOOM.
Pro ulehčení bude jednodušší když si aplikaci nainstalujete předem a pro větší zábavu doporučujeme během hry povolit na svém zařízení kameru.
Odkaz na konferenční hovor v ZOOMu vám bude zaslán na e-mail hodinu před začátkem hry.

Sněhový hrad je určen hráčům všech věkových kategorií.

Cena je za osobu

Délka - 120 min.

Počet týmů: až 14

Velikost týmu: 1 - 6 hračů

Vítězí jeden tým

Tímto udělují svůj souhlas, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala mé osobní údaje. Veškeré údaje získané od zákazníků budou využity výhradně pro vnitřní potřeby společnosti a nebudou poskytnuty třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá www.questerland.cz s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon.

Abyste si užili bezpečnou a férovou hru, vezměte prosím na vědomí následující pravidla: Do hry vstupujete na vlastní odpovědnost. Hra se nedoporučuje dětem mladším 7 let. Děti do 13 let se hry mohou zúčastnit jen pod dohledem dospělé osoby.Laskavě Vás žádáme, abyste se ke hře dostavili včas. V případě, že se opozdíte o více jak 15 minut, začne odpočítávání konce hry. Osoby pod vlivem drog nebo alkoholu se hry nemohou zúčastnit. Osoby, které by dle úsudku operátorů mohly poškodit hru nebo být nebezpečné sobě nebo svým spoluhráčům, budou vyloučeny ze hry. NEVSTUPUJTE do herních prostor s žádnými nebezpečnými předměty, jako jsou nože, střelné zbraně a zápalné předměty nebo jakékoliv jiné předměty, které by Vás nebo Vaše spoluhráče mohly ohrožovat na zdraví. Pořizování jakýchkoliv audiovizuálních záznamů je v průběhu hry zakázáno. Naši operátoři vám rádi udělají fotky po hře. Kouření je zakázáno v celých prostorách Questerlandu. Podmínkou ke vstupu do hry je respektování bezpečnostních standardů a pravidel hry každým z hráčů. Osoby, které tato pravidla respektovat nebudou, musí opustit prostory Questerlandu

Nabízíme jedinečnou omezenou slevu 60% pro první zákazníky