Tvoříme-společně

Poraďte nám!

– pomozte nám vytvořit novou únikovou hru!
– hru plánujeme otevřít na začátku roku 2019

Snažíme se neustále posouvat dopředu a plánujeme pro Vás další a další únikové hry. Záleží nám na Vašich názorech a proto bychom při tvorbě nových místností rádi využili i Vaše nápady! Můžeme zrealizovat jakkoliv náročný projekt a v první řadě nám záleží na Vašich preferencích!
Proto Vám nabízíme účast na projektu, kde společně vymyslíme a navrhneme nový quest.
Etapy projektu:
1) TÉMA 
V dnešní době existuje spoustu únikových her a tím pádem je využito již spoustu témat (jenom v Praze jich je momentálně více než 150). A my si pro Vás chceme přichystat něco nového, originálního a nevšedního! Mezi naše současné návrhy patří téma superhrdinů (konkrétně známých postav z Marvel filmů – Spider-man, Iron man, Batman, Hulk a další), nebo bychom rádi zabrousili do oblasti napínavých thrillerů, a zpracovali příběhy jako například Sběratel či Mlčení jehňátek, případně i něco strašidelnějšího z oblasti paranormálních jevů!
2) SCÉNÁŘ
Po výběru tématu spustíme konkurz na scénář hry. Samozřejmě s výhrami a odměnami!
3) ÚČAST PŘI REALIZACI
Když budete mít chuť, můžete se přímo účastnit finální realizace našeho společného projektu. Pokud jste dekoratér, programátor, jste obecně technicky zdatní (Ardunio, Raspberry, Android) nebo máte zkrátka znalosti a dovednosti v oblasti, která by nám mohla při realizaci pomoci, přidejte se k nám a podílejte se na vzniku nového questu!