Úniková hra – perfektní událost na programu dětské oslavy

Dětská oslava formou únikových her!

Oslava dětských narozenin je událost, na kterou se těší jak děti, tak rodiče, prarodiče nebo kamarádi. Chcete-li pro své ratolesti vymyslet opravdu originální a nezapomenutelnou dětskou oslavu, můžete si vybrat jeden z našich nadupaných balíčků. No řekněte sami, které dítě by se nechtělo stát opravdovým čarodějem nebo třeba bankovním lupičem?

Dětská oslava se vším všudy, obohacena o dobrodružství speciální únikové hry!

Dětská oslava

Dětská oslava se nemůže obejít bez krásné výzdoby, proto pro Vaše dítko celý prostor slavnostně vyzdobíme balónky, girlandy apod. a připravíme smart catering s tematickým dortem!

Podle počtu dětí, které se budou oslavy účastnit, připravíme odpovídající únikovou hru s odpovídající časovou náročností. V rámci únikové hry při dětské oslavě tak do ní můžeme například zakomponovat schování nějakého překvapení či dárku, děti se ale také mohou stát bankovními lupiči nebo se stát čarodějem, který s pomocí kouzelné hůlky sesílá opravdová kouzla!

A jestli bude Vaše oslava co do počtu dětí připomínat spíše celou školní třídu, bude Vás celou oslavou provázet a na pořádek dohlížet vedoucí – pirát, ale nebojte se, je hodný a připraveny pro děti má různé pohybové i strategické soutěže, a dokonce i dětskou diskotéku!

Pokud máte obavy, že únikové hry jsou jen pro dospělé, tak nemusíte. Hádanky a úkoly nejsou těžké. Únikové hry v Questerlandu jsou určené pro děti starší 8 let a jsou koncipovány tak, aby byly zejména velmi dobře hratelné a děti se u nich hlavně dobře bavily.

Dětská oslava v Questerlandu je zárukou nezapomenutelného zážitku, ze kterého bude Vaše ratolest opravdu nadšená. Nevěříte? Zavolejte nám, rezervujte si termín a nechte se přesvědčit!