Úniková hra Tajemství Moriartyho

Geniální britský detektiv Sherlock Holmes se v životě utkal s celou řadou zločinců, žádný z nich ale nikdy neprověřil jeho schopnosti tak, jako profesor James Moriarty, jediný protivník, který se kdy mohl Sherlockovi svým intelektem rovnat. Vzájemný souboj jejich geniálních myslí podle všeho skončil Moriartyho smrtí, je tomu ale opravdu tak? Nově objevené nahrávky naznačují, že vše je jinak a James Moriarty žije – v Praze. Jistě i zde bude pokračovat v realizaci svých temných plánů a tentokrát tu nebude Sherlock Holmes, který by se mu postavil. Zastoupíte jeho místo? Právě to vám totiž umožní Centrum únikových her Questerland!

Souboj s ďábelským profesorem Moriartym

V této nové únikové hře na motivy osudů slavného detektiva z Baker Street a jeho přítele doktora Watsona prožijete nervy drásající dobrodružství plné zajímavých úkolů, hádanek, šifer a předmětů. Celá hra se odehrává v realistických interiérech vytvořených za použití nejmodernějších technologií a ve spolupráci s odborníky na tvorbu filmových triků a efektů. Atmosféru našich příběhů pomáhají vytvářet i SMART technologie nebo špičková kvalita zvuku ve standardu Dolby Surround.

K tomu, abyste ve svém souboji s ďábelským profesorem Moriartym zvítězili, budete potřebovat fungující spolupráci všech členů vašeho týmu a schopnosti každého z vás. Úniková hra Tajemství Moriartyho je na úrovni těch nejlepších světových „únikovek“ a na její průběh budete ještě dlouho po jejím dohrání vzpomínat.

Ať již se do boje s Moriartym pustíte dohromady jako rodina, pracovní kolektiv nebo prostě jako skupina přátel, čeká na vás neopakovatelná atmosféra a velké interaktivní dobrodružství, které vaši skupinu doopravdy prověří, díky tomu ještě více stmelí a poskytne vám silné společné zážitky i námět na vyprávění pro mnoho dalších setkání. Rezervujte si proto v pražském Centru únikových her Questerland svůj termín a připravte se na velký souboj s geniálním zločincem!