Únikové hry, které si mohou zahrát i děti – Questerland.cz!

Únikové hry pro všechny – Questerland.cz!

Questerland je místem zábavy pro celou rodinu. Únikové hry již dávno nejsou určené výhradně dospělým či dospívajícím, právě naopak. Chcete vymyslet pro své děti originální překvapení? Vyrazte do Questerlandu!

Je to jako počítačové hry, ale naživo

Únikové hry

Které dítě dnes nebaví počítačové hry? A které rodiče to neštve? Pokud jste si na obě otázky odpověděli „žádné“, spojte příjemné s užitečným a dopřejte svým dětem zábavu, která je počítačovým hrám velmi podobná, na druhou stranu ale velice jiná.

Únikové hry jsou dobrodružství, které prožívá více osob současně. Nejčastěji rodina, přátelé či kolegové z práce. Jejich principem je s pomocí vlastního důvtipu a přemýšlení řešit různé hádanky, rébusy a úkoly, které celý tým posunou ke zdárnému vyřešení celé hry.

Hádanky a úkoly nejsou těžké. Únikové hry v Questerlandu jsou určené pro děti starší 8 let a jsou koncipovány tak, aby byly zejména velmi dobře hratelné. Důraz klademe zejména na autentičnost a realističnost prostředí a vašich zážitků. V rámci únikových her se tak můžete setkat s těmi nejmodernějšími technologiemi, které vyústí například v to, že vaše děti budou moci opravdu čarovat kouzelnou hůlkou jako Harry Potter a to sice v únikov hře s názvem: Únik z čarodějnické školy magie a kouzel!

A co třeba narozeninová oslava?

Narozeninová oslava

Ale jistě! V Questerlandu máme pro vaše ratolesti připravených rovnou několik typů únikových her, které zakomponujeme do průběhu vaší narozeninové oslavy. Chybět tak nebude dort, girlandy, balonky apod., navíc si ale zahrajeme speciální únikové hry, které z oslavy narozenin vašeho dítka vytvoří nezapomenutelný zážitek.

Kde jinde se totiž z vaší ratolesti může stát bankovní lupič nebo čaroděj, který kouzlí opravdová kouzla? No jedině v Questerlandu!