ÚNIKOVÝ BOX – MAGICKÝ POHÁR

Obtížnost:

7/10

Velikost týmu:

2-8

Unikne:

90 %

Nejlepší čas:

46 min

Délka hry:

60-90 min

Dostupné jazyky:

CZ, EN

Hra není vhodná pro děti pod 7 let.

Co je únikový box?

Představte si, že byste vzali celou únikovou místnost a nacpali ji do jedné krabice, která by se dala přenášet. Tak přesně tohle jsme udělali my a vznikl nám z toho ÚNIKOVÝ BOX, ve kterém luštíte hádanky, plníte logické úkoly a hledáte stopy, jako v každé únikové hře. Celý box je zpracovaný díky nejmodernějším technologiím, proto s vámi hra mluví, ukrývá v sobě různé postavy i nápovědy.

Staňte se kouzelníky a splňte si dětské sny.

Vítejte na přijímacím řízení naší čarodějnické školy! Stačí projít přijímací zkouškou a stanou se z vás naši studenti. Pozor, zkouška ale vůbec není jednoduchá, skládá se totiž z několika zapeklitých úkolů. Zvládnete to? Celou dobu vás bude doprovázet naše Ingrit, takže se nemusíte ničeho bát. Tak na co ještě čekáte? Přihlaste se na termín vaší zkoušky!

Skvělá zábava pro celou rodinu!

Jste připraveni na dobrodružství v kouzelném světě?

ROZVRH

Cena je uvedena za tým

Recenze na Tripadvisoru

Bylo to super, moc jsme si to užily. I ve dvou holkách to bylo zábavné. Doporučujeme všem, co si rádi hrají, stojí to za to 🙂

michi_solar

Výborná zábava, nečekané akce, příště budeme chytřejší :))) a nevzdáme to… Všem doporučuji, bavili jsme se my i děti…

Tomáš H

Strašně jsme si to užili v čtyřech lidech stálo to za to. Dojeli jsme tam až z Moravsko-slezského kraje. Pan průvodce byl velice příjemný.

Jiří M

Moc hezky udělané, napínavé, technicky promakané, pro nás velice dobrá dostupnost, možnost parkování poblíž.

nyvlt_ondrej

Skvělý zážitek především díky výbornému personálu. I když to byla naše první zkušenost s podobnou hrou, tak se k nám chovali naprosto vstřícně a dali nám užitečné rady. Moc jsme si to užili a pravděpodobně se sem vrátíme, abychom si zahráli něco dalšího.

honnzi

Zábava, zpočátku jsme trochu tápali, ale personál nás dobře navedl. Nikča, Kačka a Šimon byli velice příjemní a zkušení.

144veronikam