ÚNIKOVÝ BOX

Představte si, že byste vzali celou únikovou místnost a nacpali ji do jedné krabice, která by se dala přenášet. Tak přesně tohle jsme udělali my a vznikl nám z toho ÚNIKOVÝ BOX, ve kterém luštíte hádanky, plníte logické úkoly a hledáte stopy, jako v každé únikové hře. Celý box je zpracovaný díky nejmodernějším technologiím, proto s vámi hra mluví, ukrývá v sobě různé postavy i nápovědy. Hru si tedy můžete zahrát přímo u nás, nebo vám ji půjčíme DOMU, na FIREMNÍ VEČÍREK nebo jakoukoliv AKCI, která hledá pořádnou zábavu.

K návštěvě je potřeba mít prokazatelně negativní test, důkaz o prodělání koronaviru či očkování.

ÚNIKOVÝ BOX – MAGICKÝ POHÁR 

Vítejte na přijímacím řízení naší čarodějnické školy! Stačí projít přijímací zkouškou a stanou se z vás naši studenti. Pozor, zkouška ale vůbec není jednoduchá, skládá se totiž z několika zapeklitých úkolů. Zvládnete to? Celou dobu vás bude doprovázet naše Ingrit, takže se nemusíte ničeho bát. Tak na co ještě čekáte? Přihlaste se na termín vaší zkoušky!

Skvělá zábava pro celou rodinu!

JSTE PŘIPRAVENI NA DOBRODRUŽSTVÍ V KOUZELNÉM SVĚTĚ?

PŘIJĎTE SI ZAHRÁT K NÁM, NEBO SI HRU PRONAJMĚTE:

-Firemní večírky

-Nejrůznější akce

-Oslavy

-Pohodlí vašeho domova

Záleží, co preferujete. Spolu s hrou k vám pošleme i jednoho člena našeho týmu, který vám hru spustí a bude dohlížet na její bezchybnou funkci.

 

NABÍZÍME NOVÉ ATRAKTIVNÍ SLEVY 10 % PRO STUDENTY  (MÁ-LI ALESPOŇ JEDEN HRÁČ PLATNÝ ISIC NEBO ŠKOLNÍ INDEX) A PRO RODINY (S DĚTMI DO 15 LET)

Obtížnost - Střední

Délka - 60 - 90

Velikost týmu 2-8

Unikne - 90%

Nejlepší čas -

Tímto udělují svůj souhlas, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala mé osobní údaje. Veškeré údaje získané od zákazníků budou využity výhradně pro vnitřní potřeby společnosti a nebudou poskytnuty třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá www.questerland.cz s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon.

Abyste si užili bezpečnou a férovou hru, vezměte prosím na vědomí následující pravidla: Do hry vstupujete na vlastní odpovědnost. Hra se nedoporučuje dětem mladším 7 let. Děti do 13 let se hry mohou zúčastnit jen pod dohledem dospělé osoby.Laskavě Vás žádáme, abyste se ke hře dostavili včas. V případě, že se opozdíte o více jak 15 minut, začne odpočítávání konce hry. Osoby pod vlivem drog nebo alkoholu se hry nemohou zúčastnit. Osoby, které by dle úsudku operátorů mohly poškodit hru nebo být nebezpečné sobě nebo svým spoluhráčům, budou vyloučeny ze hry. NEVSTUPUJTE do herních prostor s žádnými nebezpečnými předměty, jako jsou nože, střelné zbraně a zápalné předměty nebo jakékoliv jiné předměty, které by Vás nebo Vaše spoluhráče mohly ohrožovat na zdraví. Pořizování jakýchkoliv audiovizuálních záznamů je v průběhu hry zakázáno. Naši operátoři vám rádi udělají fotky po hře. Kouření je zakázáno v celých prostorách Questerlandu. Podmínkou ke vstupu do hry je respektování bezpečnostních standardů a pravidel hry každým z hráčů. Osoby, které tato pravidla respektovat nebudou, musí opustit prostory Questerlandu

Nabízíme nové atraktivní slevy 20% pro studenty (má-li alespoň jeden hráč platný ISIC či školní Index)