Není třeba se bát – během Vaší návštěvy Vám zaručíme ta nejlepší bezpečnostní opatření:

– Máme nainstalovanou dezinfekci rukou
– Po každé hře provádíme kompletní sanitaci povrchů v únikových hrách
– Zajišťujeme nucené větrání všech místností
– Poskytujeme hráčům jednorázové rukavice
– Provádíme úvodní briefingy pro každý tým zvlášť

NABÍZÍME NOVÉ ATRAKTIVNÍ SLEVY 20 % PRO STUDENTY  (MÁ-LI ALESPOŇ JEDEN HRÁČ PLATNÝ ISIC NEBO ŠKOLNÍ INDEX) A PRO RODINY (S DĚTMI DO 15 LET)

ÚNIK Z ČARODĚJNICKÉ ŠKOLY MAGIE A KOUZEL

– nejnavštěvovanější úniková hra v Praze

– interaktivní hlavolamy a hádanky se řeší pomocí kouzelných hůlek

– profesionální dekorace pro Vás vykouzlí tajemnou a magickou atmosféru

– rodinná úniková hra

Kdysi dávno ten, jehož jméno nesmíme vyslovit, ukryl v kouzelnické škole tři tajemné a velmi nebezpečné magické artefakty. Kdyby artefakty padly do špatných rukou, mohly by zapříčinit zkázu celého kouzelnického světa. Pouze jeden žák dokázal se svými přáteli rozluštit tajemství zlého mága a díky svým vědomostem, vynalézavosti a kouzelné hůlce se dokázal vypořádat i s těmi nejsilnějšími kouzly… 

Od té doby se mnohé změnilo, škola je nyní mnohem bezpečnějším místem. Učitelé se ale rozhodli, že tajemné komnaty zlého mága úplně nezlikvidují. Odstranili z nich pouze ty nejnebezpečnější pasti a komnaty předělaly na místo, kde studenti skládají své závěrečné zkoušky, při kterých musí prokázat své znalosti a důmyslnost.

Teď je řada na Vás! Stojí před Vámi závěrečná zkouška na škole magie a kouzel! Staňte se po dobu jedné hodiny opravdovým kouzelníkem a se svým týmem zkuste projít záhadným kabinetem a najít ztracené magické artefakty!

Obtížnost - Střední

Délka - 60 min

Velikost týmu - 2-5 hráčů

Unikne - 90%

Nejlepší čas - 34 min