V zajetí mimozemské lodi – na to nezapomenete

Baví vás filmy jako Pátý element nebo Hvězdné války? Toužíte po tom se podívat do vesmíru a zkusit to na vlastní kůži? Co takhle zažít cestování v čase, bádání v kosmických kajutách i ovládání mimozemských lodí na jednom místě. Neváhejte! Navštivte Questerland a zažijte meziplanetární dobrodružství s naší únikovou hrou HVĚZDNÝ ELEMENT.

Úniková hra Hvězdný element

Na planetu Zemi míří ZLO a jediný způsob jak zachránit celý svět je nalezení artefaktů starých více jak 3000 let.  Avšak jediný kdo může Zemi zachránit, jste vy a váš tým! Vyřešte sérii šifer, najděte hvězdné artefakty a zachraňte svět!

Vaše záchranná mise začíná na planetě Tatuin, kde bylo Bohy zakázáno písmo. Nacházíte se uvnitř pyramidy, ve které byly zachovány poslední pozůstatky záhadných symbolů, ale ty nedokáže už nikdo rozluštit. A právě zde je ukryt jeden ze čtyř hvězdných artefaktů, díky kterému můžete spasit svět. Nejdříve však musíte vyřešit sérii hlavolamů, které odemknou dveře portálů. Ty vám umožní cestovat v časoprostoru a najít všechny artefakty než bude pozdě. Tak co? Stihnete to?

Nejmodernější technologie

V únikové hře Hvězdný element na vás čekají hned 3 různá prostředí a v rámci jejich příprav byly použity ty nemodernější technologie dostupné na trhu. Profesionální dekorace a virtuální realita!

Vzhledem k tomu, že hra není lineární, máte více postupů jak se dostat do cíle. To ale neznamená, že je hra snadná, právě naopak. Tato úniková hra je určena pro 2-6 hráčů a její obtížnost je na vysoké úrovni. Tedy pokud chcete hru dokončit, bude nutná co největší spolupráce a vzájemná komunikace hráčů.

Tak neváhejte a přijďte si užít intergalaktickou zábavu, která dostane celou rodinu i vaše kamarády. Navštivte Questerland.cz a rezervujte si termín již dnes.