Zábava v Praze – aneb únikové hry

Zábava v únikových hrách

Rádi byste vyrazili za zábavou v Praze, ale nevíte kam? My vám poradíme – vezměte pár přátel a přijďte se pobavit do Questerlandu – místa těch nejlepších únikových her v Praze! Že jste o únikových hrách ještě neslyšeli? Tak vám je nejprve představíme.

Co jsou to únikové hry?

Escape gameÚnikové hry jsou zábavná forma aktivity, při které jste součástí nějakého příběhu a s pomocí vašeho důvtipu a uvažování tímto příběhem prostupujete až na konec. Nejčastěji se odehrávají v nějaké místnosti či souboru místností, které jsou plné různých hádanek, hlavolamů, šifer apod. Vaším cílem je dostat se v určeném čase, většinou do cca 60 – 90 minut, z těchto místností ven, a tedy vyhrát hru.

Únikové hry jsou naprosto bezpečné a hrát je mohou již děti od 8 let. Pokud tak toužíte po netradiční zábavě v Praze, zavítejte do Questerladnu!

Je to opravdu taková zábava?

Únikové hry v Questerlandu zábavné opravdu jsou. Dle hodnocení uživatelů na Tripadvisor.cz jsou únikové hry Questerland šestým nejlepším z téměř 300 podniků v kategorii „Zábava a hry v Praze“.

Naše hry jsou postavené na originálních a poutavých příbězích, prošpikované moderními technologiemi, interaktivními hádankami a audiovizuálními efekty, které vás pohltí. Díky profesionálním dekoracím, tajuplným prostředím a napínavé atmosféře si budete připadat jako hlavní hvězda hollywoodského filmu.

Hledáte vhodnou zábavu v Praze? Vyzkoušejte jednu z našich 6 únikových her a uvidíte sami, že to stojí za to. Jednoduše si vyberte tu pravou únikovou hru, online si zarezervujte čas hry a přijďte se k nám pobavit a poškádlit své mozkové závity![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]